“Půjčím kočku na víkend!”

zn. i s kapsičkami Whiskas!Kočky fakt neumím:-(
Tak za prvé,moje pesy vědí, že ať leží kdekoliv, tzn. na mých nohách, vedle mne, nebo na mé hlavě, nesmí hlučet. Prostě, když je tma, musí být ticho a neexistuje česat si vlasy / to dělávala Madonka/, dělat si manikůru, olizovat se, mlaskat, nebo hlasitě polykat / to by ráda dělala Tina/. Gerinka smí chrápat, trochu.
Ten kočk chápe pomalu. Je fakt, že se naučil vypínat to předidlo, zřejmě jsem vnoci přemýšlela nahlas o tom, kde tu věc asi má a zda se z něj dá odstranit. Prostě v posledních dnech TO dělá jen chvíli a pak ztichne.
Další problém s kočkem je ten, že spí maximálně do 4 a z naprosto nepochopitelných důvodů si přeřídil na letní čas, prostě 4 jsou 4 a tak na mě ten kočičí ksichtík čumí ze vzdálenosti 5ti cm už ve 3 ráno a ne a ne pokračovat ve spaní, chce dělat blbosti a tak to pokaždé dopadne stejně, šup oknem ven!
Včera kočk nepřišel domů na noc, ale zřejmě brouzdal někde poblíž, což vzbudilo pesy, v 5 a chtěly ven. Pesyven, kočk dovnitř a já myslela, že bude unavený a usne, ale kdepak:-( a tak jsem po půlhodině šťourání tlapkou pod peřinou, samozřejmě s drápy ven,vstala a ohřála mu mlíko, jako, aby mu bylo teplo až dopije a poletí:-))).
Dopil, vylít, druhým oknem se vrátil, zelezl ke mně, 5 vteřin spřádal a spal do devíti. Bohužel v 8 chtělo ven Zlato.
No takže milí kočkomilové a houbaři, pokud by měl někdo zájem o Ňuňu na víkend, hlaste se, prosíííím:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „“Půjčím kočku na víkend!”

  1. Jarouška nebrat!! Filip by ho asi krmit nechtěl,takže by došlo ktomu, že by Ňuně snědl kapsičky a blondýnám granule Jazvečík:-)))

  2. Půjčím Jarouška klidně na celý týden!!!! V noci nechrápe, nevykusuje si nic, ani neslintá, o polykání nic nevím. Vstává nejdřív v 8 hodin a vyvenčí se sám. Ovšem je tu jeden háček, dožaduje se pravidelného krmení. Půjčím ho ovšem bez kapsiček a bez řízků :o)

  3. Taky pujčím kočku na víkend…co pujčím, rovnou daruju :)) Pět měsíců řve v kuse jak to hospodářské zvíře a je jí jedno kolik je hodin!

  4. Dneska je mi jí docela líto, od dopoledne je tu Adam se svou partičkou, te i bulíkem a Ňuňa trávila celý den někde v keřích a připížila se až před chvílí oknem a zítra to chuděrka nebude mít o nic veselejší:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *