Tak to jsem teda ale celá překvapená:-)

Kromě té složenky jsem dostala spoustů úžasných dárků,například včera, od Adamovy “tchyně” / pozor blu!!/ Chanel, jojo Chanel, tak to už je teda konečná:-))) a taky jsem byla překvapená, ale dnešek předčil všechna očekávání teda:-).
Šla jsem k právníkovi dneska v poledne, chodím tam docela ráda, on je sice drahý / na praxi kterou má možná až moc/, ale je milý:-). Má kancelář se svou manželkou Ivankou, která kdysi dělala koncipientku v kanceláři, kde jsem dělala já.
Člověku, který se pohybuje skoro 30 let mezi advokáty, se vybírá advokát v případě potřeby těžko, protože TO a všechno okolo dokonale znáte a tak, když jsem potřebovala, vybrala jsem si tyhle dva lidi, neznámé, prakticky bez praxe a zatím jsem docela spokojená.
Takže dneska, můj právník:-). Přišla jsem ve 12 a kromě kafe, které dostávám vždycky, jsem dostala obrovskou kytici obrovských bílých růží a zůstala jsem tak překvapená, že jsem několik minut / ano opravdu několik minut/ nebyla schopná nic říct. Za ta desetiletí jsem totiž nic podobného nezažila, teda, ne že bych nedostávala v práci kytky, od právníků:-))), ale nezažila jsem, že by nějaký advokát myslel na to, že klient má narozeniny a čekal na něj s kyticí.
No, jsem tak překvapená, že jsem si z toho musela k těm bílým růžím koupit v obchodě promod černou sukni, ale božskou:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Tak to jsem teda ale celá překvapená:-)

  1. :-))))) No,správně,skoro:-))Moji 3 životní voňaví tvůrci jsou Guci, Armani a Klein:-), posledních cca 6 let výhradně Guci. Pravda, občas ulítnu někam bokem a nechám se ošálit DKNY nebo Cacharelem, ale pak se zase vždycky vrátím kam patřím:-).Tenhle Chanel není naštěstí pětka,jmenuje se Chance.

  2. Ano. Chanel mám ráda. Ale vlajkovou lodí mezi mými vůněmi je Truth Calvin Klein.Mod, být ty tchýní mého chlapečka, tak ti ji koupím 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *