Jsem asociální

a domů si ji nevemu!“Baba M. nezaplatila letos ještě ani jeden nájem a služby a k tomu dluží ještě z předloňska přes 5 tisíc, připrav žalobu na výpověď, jo a preventivně ji ještě jednou upomeň, ona si to stejně nevyzvedne!” volá mi ráno kolegyně.
Že baba M. platí blbě, to vím, ale vždycky to nakonec nějak doplatila i když pak zas vlastně nezaplatila běžný nájem, prostě klasické vytloukání klínu klínem.
Prohlížím složku, baba ještě zas není taková baba, 49 ročník, na fotce z OP vypadá docela dobře, prostě žádná babička, s kterou by měl soud slitování. Nedoplatek za rok 2004, chybějící 2 nájmy z roku 2005 a teď chybí nejméně 3 z roku letošního. Navíc regulované nájmy, i se službama celkem 3.500,- měsíčně.
Prohlížím složku k bytu list po listu, dvě děti, obě ročník 68, dcera inženýrka, snad bydlí v tom bytě taky, syn inženýr, kde bydlí nevím. Poznamenaná mobilní čísla nefunkční, na pevných to nikdo nebere a tak od rána ze svého mobilu obvolávám všechny muže M…… s titulem i bez,abych se optala, zda jejich maminka M. nebydlí tam, kde bydlí. Žádný úspěch, někteří už nemají maminku, maminky některých bydlí jinde a někde to nikdo nezvedá.
Jsem asociální a domů si ji nevemu, ale pokud toho inženýra nenajdu, tak tahle baba M. tu výpověď o soudu na stopro dostane, protože tu žalobu prostě připravit musím, jinak dostanu výpověď i já.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Jsem asociální

  1. Treba tam nekde lezi mrtva a ohlodavaji ji vlcaci… Asi bych si mela nekam zajit, kdyz me napadaji takove myslenky hned po ranu… a nebo proto, ze je rano?

  2. Výborně:-) to jakože to za všechny Křečky zaplatí všichni daňoví poplatníci, včetně mne, prostřednictvím státu, no to je vybornééééé…….

  3. Ib o,nevím, možná je paní divná, já ji neznámjinak než z účtování toho domu a vypočítávání služeb, doteď to nebyl klasický neplatič, prostě občas chyběl 1-2 nájmy za rok, toto se stalo poprvé, proto bych dřív, než napíšu tu žalobu, chtěla vědět co se to stalo. Ale máš pravdu, vím, že ji máš, ale přesto:-)

  4. Když člověk nemůže zaplatit nájem, protože se prostě něco podělalo, to se může stát každýmu, to chápu, rozhodně ale bude vypadat líp snaha o domluvu než nějaký zašívání se. Ale nechápu nepořádný, dlouhodobý neplacení nájemnýho a tak jak ty říkáš – ještě k tomu se schovávat…

  5. ib o 🙂 vždycky se může něco stát proč člověk v dané chvíli nemůže, pravda, neměl by se schovávat.

  6. Já spíš držím ty pěsti tobě, Mo., protože s neplatičema nájemnýho teda žádný slitování nemám. Kazí jméno řádným platičům, kterým pak nedůvěřiví majitelé dávají smlouvy různě podmíněný a nejistý a podobně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *