Píšu a

nelustruju.Desátý měsíc píšu tenhle blog a z toho 7 měsíců mě vůbec nenapadlo podívat se, zda je někde vidět, prostě jsem ho začala psát, abych mohla říct to, co říct potřebuju a aby si to mohli přečíst ti, kteří o něm tak jako tak věděli.
Desátý měsíc píšu tenhle blog a ani jednou jsem se nebyla podívat v jeho útrobách na to, kdo mne čte. Pravda, 2x to za těch 10 měsíců udělal Honza, protože se to zdálo být akutní:-).
Desátý měsíc píšu tenhle blog a nezkoumám ani kdo mne čte, ani kdo se skrývá pod nicky, které se rozhodly mé psaní komentovat.
Můj blog není o ” řekni mi co čteš a já Ti řeknu, kdo jsi “, je o ” čti mne, pokud máš zájem a mluv, pokud chceš” a tak to taky zůstane.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Píšu a

  1. blu, no já taky nepíšu tak, abych se někomu zalíbila:-)))V damotisku? že by nějaká bývalá kolegyně?:-)))))))))))))))))))

  2. Víš, co se mně na tvém blogu líbí nejvíc? Že lidé, kteří si přečtou tvůj článek a mají potřebu k němu napsat komentář, tak ten komentář napíší tak jak to doopravdy myslí.A ne tak, aby se ti zalíbili. Myslím si, že to samozřejmost není. Jasně, že se mně také líbí, jak píšeš ty ! 🙂 Kdyby se mně, nám, oněm nelíbilo jak píšeš, tak bychom tě já, my, oni, ony nečetli 🙂 Mod, dnes se na tebe co by novinářku v damotisku v dobrém vzpomenulo !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *