Nevoz sem tu hlínu

sakra!Tak letos to bude v červenci 10 let, co jsme se tady u Labe usídlili.
První dva roky dvě kokry nosily domů na svých dlouhých vlasech písčitou hlínu, no prostě proto, že se tu musel srovnávat terén, vyrovnávat díry, vykopávat beton.
Další dva roky dvě kokry a jedna labradorka nosily domů na vlasech, srsti a tlapách písčitou hlínu, protože jsem přikoupila vedlejší pozemek a ten se musel srovnávat………..
Další dva roky jedna kokra a dvě labradorky nosily na vlasech. srsti a tlapách domů písčitou hlínu, protože se hloubil, upravoval a napouštěl rybník a okolí…………….
Další dva až tři roky roky se ukázalo, že je potřeba zarovnat prohlubně kolem domu a tak se kopalo kde se dalo a hlína se vozila k domu a jedna kokra a dvě, posléze tři labradorky nosily ve vlasech, srsti a na tlapách domů písčitou hlínu, protože…………
” Proč sem sakra vozíš pořád tu hlínu??? roznášejí to všude dovnitř a už to není rovné,je tady kopec!!!!”
Tento rok dvě labradorky nosí domů na srsti a tlapách písčitou hlínu a jedna labradorka a jedna bulteriérka nosí domů tu samou písčitou hlínu na srsti a tlapách předmáčených v rybníce, protože ten KOPEC co zde vznikl bylo potřeba rozkopat a odvozit a tak vzniklo blátivé hřiště o rozměru 10×10 metrů.
Před hodinou jsem převlíkla včera převlečené postele, otevřely se dveře a do domu vběhla labradorka a bulteriérka čerstvě předmáčené v rybníce a předválené na hřišti. No a kde jinde než v posteli se lze nejlíp osušit………..

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Nevoz sem tu hlínu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *