Pomlázka:-)

S pomlázkou i bez:-)Ránu předcházela poměrně šílená noc, která vydala za 10 nářezů.
Adam včera zajel s Pastelkou nahoru k dětem sice už kolem 23 hodjny, ale pak sešli ještě několikrát dolů, takže jsem kočka lákala domů marně. Kočk moc nechce do domu,když tam jsou, asi k tomu bulteriérovi nemá důvěru a tak se vplížil domů až kolem 1, když všechno utichlo a já se jala namalovat několik poněkud naturalisticky pojednaných vajec, protože Filip argumenty o ptačí chřipce odmítal akceptovat. Ve 2 šla Pastelka ovšem opět čůrat, takže poplach. Ve 4 byla pro změnu kočičí hodina a tak jsem musela vstát a pustit kočka ven. V půl 7 chtělo ven Zlato a kočk se vrátil na mlíko. Pastelka šla čůrat…………….no v 8 jsem byla urvaná jako po šestnáctce na šachtě a tak jsem si šla udělat kafe.
V kuchyni jsem potkala Filipa s pomlázkou ” No Moni, ty letos dostaneš takový nářez, že nebudeš věřit” pravil a přidal, že “čokoládové vejce bude stačit”. Nářez tak hrozný nebyl a tak jsem vytasila i malované vejce, které ho rozesmálo a já si šla zase lehnout za blondýnama. V půl 9 přišel oknem kočk a chtěl si hrát:-(.
V 9 přišel dolů Adam s Gremliny a Pastelkou, která je sice hluchá, ale ne němá a šel si na mne uřezat kus stromu:-). Když se vrátil a začal mě hledat v posteli s tím stromem v ruce, Gremlini zpozorněli.
” Ba, ba” pronesl Adámek udiveně. ” Baba ba” kontroval Mates. Pak to schytala ještě Gerinka a Tina, Zlato uteklo do rohu a tvářilo se jak velbloud:-))
No a ze spaní už nebylo nic, Gremliny malovaná vejce nazajímaly a tak jsme se v posteli všichni umatlali kafíčkem a vajíčky čokoládovými. Zlato čokoládu nejí.
“Návštěva” odleja kolem páté a do domu se vplížil vysílený kočk a zamotal se do mé postele mezi chrápající blondýny a já, já se odjela vyspat do Prahy:-)))
Dobrou:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *