Odkazy tu nemusí být navěky:-)

Než zadám na svou stránku odkaz na nějaký jiný blog, nebo web, vždycky požádám o souhlasMoc odkazů tu nemám, většinou nemám odvahu se zeptat:-), ale když narazím na něco opravdu výjimečně dobrého, pak jde ostych stranou a ptám se.
Takhle se na mé stránce taky objevil odkaz na jedeny opravdu zajímavé stránky, které jsem objevila před pár měsíci. Jeho autor mi sice “příjde” jako poněkud kontroverzní osobnost, s jeho názory se většinou taky neztotožňuji, nicméně i tak tu ten odkaz pořád byl. Až dodnes.
Dnes jsem za pomoci jiného blogu, který každý den čtu, objevila na těch zajímacích stránkách cosi, co jsem si přečetla asi 58x, protože jsem pořád hledala v čem se jako nachází ta recese. Nenašla jsem to.
Ten příspěvek je tak slaboduchý, stupidní a ubohý, že nemělo smysl ho číst ani jednou, ale posuďte nakonec sami
http://www.kyr.estranky.cz/clanky/novinky/ods-a-neb_-co-nas-ceka-po-volbach_-
Jo a ten odkaz na stránky už namém blogu nenajdete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Odkazy tu nemusí být navěky:-)

  1. Proč?Je ten článek hloupý proto, že obsahuje nepodložené a přehnané bláboly?Nebo spíš proto, že se otírá o partu ptačí chřipky?

  2. JKNic podobného jsem o Tobě neřekla, ani nikdo z komentujících, takže prosím, abys sem nepřenášel komentáře komentátorů z jiných blogů, či webů. Jinak ně nezajímá, zda jsi dělník, či si připadáš jako otrok, natož jako bezcenný. Tvůj link se tady objevil proto, že Tvůj blok, či co to máš, podle mého názoru stálo za to číst, teď už si to s ohledem na konkrétní článek na který jsem odkázala nemyslím, protože ten článek mi připadá ubohý a hloupý a nemám zájem na tom, aby takové blbiny někdo otvíral z mého blogu. To je celé.

  3. To máte pravdu, odkazy nemusí být na věky. Já sem ale stejně budu chodit, pokuď mně nezablokujete, což je demokratické, a dále vás budu míti v odkazech. Váš bezcenný, neušlechtilí, špinavej a méněcenný, Otrok, dělník a lůza společnosti, J.K

  4. Mike, ber to tak, že mám tu zásadní vadu, že jsem přece jen o pár týdnů starší a některé zkušenosti jsou hólt už moc zaryté:-)), ale já se snažíííím:-)))

  5. To je nějaký džouk? 🙂 V každém případě jsem právě po snídani a málem mi šla vrchem….

  6. Brr, vím, že se to na světě děje a nejsou to první fotky, které vidím, ale hrůza a jak tam někdo poznamenal, ten chlap je fanatik..srovnávat naší politku s linčováním

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *