Kdo je Vyvolenější?

“Hovado se vrací do vily” přečetla jsem si včera na jakémsi blogu a dále byla úvaha o tom, jak “show” tím pádem skončila.No, určitě je pravda, že dvojice Hranáč Jalovec, tedy ten muž a ten druhý polomuž-položena, dokázali dělat mnoho desítek dní ve vile docela slušnou show. Ne každému se to muselo líbit, ale prakticky každý se určitě občas zasmál. Škoda, že jim to nevydrželo až do konce a show změnili na trapárnu spočívající v 18ti hodinovém denním pomlouuvání bokem v ložnici nebo sauně, nebo přímými výpady za hranicemi lidské slušnosti. Tohle už není show a proto také asi včerejší hlasování vypadalo tak, jak vypadalo.
Každý z účastníků Vyvolených2 přišel do vily sám za sebe, se svými vlastnostmi, vyhrát nabízenou odměnu.
Co na tom, že jeden je alkoholik na pohodu, druhý homosexuál, třetí cholerický egoista, čtvrtý barevný a pátá pokérovaná nymfomanka?
Já osobně nevyhledávám společnost lidí v podnapilém stavu, ale taky nevyhledávám společnost gayů ve chvílích, kdy po sobě lezou / ani pokud je to v rámci nějaké show/, ale to je jedno, já nejsem uvnitř.
Uvnitř jsou oni a měli by mít na paměti zásadní pravidlo, že hrát přišli všichni a každý svými prostředky a nikdo nemá právo nadávat vulgárně druhému do hovad a alkoholiků, stejně jako nikdo nemá právo, nadávat jinému do otravných buzerantů, nebo nepříjemných prudičů.
Pavel je venkovský balík a Tony si o sobě myslí, že je světák, tak uvidíme, kdo nakonec vyhraje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Kdo je Vyvolenější?

  1. Ahoj v záasadě souhlasím s tvým tvrzením, které tady píšeš. Včera jsem napsal já ten nadpis – myslím si o něm, že je vesnickej balík, ale ne hovado. Hovado se prostě hodilo do nadpisu a hlavně jsem to použil, protože už to tak nějak “zlidovělo”. Jinak souhlas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *