Mluví spolu kočkové a pesy?

A pokud ano, není to jako když někdo mluví anglicky s někým, kdo jen česky?Fakt to nevím, kočky jsem nikdy neměla a jejich řeč se učím docela složitě, prostě většinou netuším co ten kočk chce, zatímco řeči psí-psací už jsem se za těch 20 let rozumět docela naučila.
Jestli si tyhle dva živočišné druhy rozumí navzájem, to mě napadlo před chvílí.
Volá Filip a ” Zlato před chvílí přiběhlo domů s Ňuňou a obě jsou totálně mokré, jako by proběhly bazénem ( obě- pesa i kočk), tak jsem musel Ňuňu zabalit do osušky a vysušit.”
No, možná se honily a Ňuňa spadl do bazénu a tak mne napadlo, co bylo dál, protože je to určitě nová zkušenost, kterou kočk zažil poprvé a ráda bych věděla, co si pak se Zlatem řekli, jestli třeba Zlato řeklo kočkovi
“Hele poď utíkáme domů za tátou, on Tě utře, mě taky vždycky utírají, když jsem moc mokré a je mi zima!” a pak společně běžely domů a nebo, jestli to Ňuňa vymyslel sám, protože Zlato je blbec a vůbec ho to nenapadlo, nebo i kdyby napadalo, jak by to kočkovi vlastně řeklo? Možná používají znakovou řeč, fakt nevím:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Mluví spolu kočkové a pesy?

  1. Lacey no naše pesy se s kočkem taky oňuchávají a olizujou a Zlato si s ním hraje, spěj spolu v posteli, ale to neznamená, že na sebe mluví a že si rozumí, nebo co:-)

  2. Něco mezi nima je. Například naše pesa si vychovala kocoura. Jakmile k němu přijde, začne jí olizovat a ona drží :)) Někdy do něj drcá, aby jí začala lízat. Pokud někdo kočce ubližuje, pesa se do betřelce pustí a chudák vetřelec :))

  3. :-))))))))) Teda Mo. to je super, tak ted sem se fakt po delsi dobe od srdce zasmal, dobre odlehceni pred volbama :-)))))) Tak banalni vec, jako ze dve zviratka pribehnou mokra domu a Ty z toho udelas namet na zamysleni, tleskam :-))) Proto Te tak rad ctu :-))

  4. Teda Mo., kam ty na to chodíš :)))) Ovšem nad úvahou je se třeba zamyslet, páč kočky mám dom také a teta sem chodí se psema….:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *