Holčičí den

Dnes jsem se vykašlala na všechny chlapečky a svůj zájem jsem soustředila na nás holky.Adéla dostala růžový mišánkový župan a Aura troje úplně mrňavé ponožky, akorát mrňavé na její nohy, a dvě čepičky, růžovou kašpárkovskou a bílou pletenou ( jako nosí Karolec) s růžovýma kytkama. Sobě jsem nadělila príma díru.
Původně to bylo totiž tak, že jsem se na chlapečky vykašlat nechtěla a pojala jsem úmysl najít ve zdi své pracovny (kdysi tu bývala kuchyň) odpad a trubky s vodou ( protože až se sem holčičky nastěhují spolu s Gremliny a Adamem, bude tu zase kuchyň, možná), jakože budu v předstihu.
Na to hledání jsem si nepozvala žádného proutníka, ani proutkaře, ale instalatéra. Bohužel měl sebou kango a protože jsem asi vypadala hodně žádostivě, opravdu tu vodu hledal velmi poctivě.
Trubku s vodou jsme našli jen jednu, těžko říct, jaká voda v ní je, a pak taky odpad, vlastně dva kusy odpadu, jeden kus vede nahoru a jeden dolu, mezi nima je 15ti centimetrová mezera, a neptejte se proč.
Vodu nemám, ale mám díru do které by se dala vestavět například automatická pračka, ne to je blbý příklad, nač by tam bez vody byla, takže třeba větší botníček a protože se ta díra rozlezla i vedle do ložnice, tak tam pak ještě noční stoleček. Tu zeď, tu by si pak okamžitě zamiloval i Saudek a hned by před ní flákl nějakou korpulentní dámu, třeba mne, a už by se fotilo.
Taky Vám ji vyfotím, ovšem bez dámy, i tak budete ohromeni:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Holčičí den

  1. Blogy ve znamení instalatérů :-))))) Doufám, že taky neskončíme s dírou ve zdi. Protože v tom případě by to bylo další okno – za panelem už nic není :-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *