Ještěžeužjednes:-)

protože včera, to byl teda den:-(Tak jsem dnes vstala brzy, ne proto, abych stihla dojet k těm volbám, ale proto, abych stihla psí lékárnu.
Gerince došly léky co bez nich kulhá a nestihli “jsme” jí je koupit, a já si usmyslela, že ta lékárna má do 11ti ( už jsem z té Roudnice, kde všechno v sobotu zavírají v 11 zblblá).
Do Prahy jsem dojela v půl 11, abych zjistila, že ta lékárna nemá v sobotu otevřeno vůbec:-(
“No nic, tak aspoň zajedu s prknem omrknout nátěry”, pomyslela jsem si a vydala se jiným směrem do Barev a Laků. V sobotu zavřeno, na hlavní ulici, v sobotu zavřeno, vrrr.
Tak jsem jela volit, abych se vytočila před tou volební komisí a ví Budha, koho jsem to vlastně volila, když to dopadlo takhle, jak to dopadlo.
Jela jsem domů, podívat se na stavbu. Hrůza a tak jsem sundala obkladači půlku toho, co včera obložil. Prostě hrůza, kdybych se učila obkládat, bude to vypadat podobně.
A tak jsem se zase vypravila zpět na chalupu, rychle, rychle, protože dneska měl obkládat tady a já byla velmi dobře nabroušená. Nestihla jsem ho, odjel.
Když jsem si nandala večeři, začala prasečí tisková konference a já nedojedla.
Pak ten PAT a chudák Topolánek, nezávidím mu to, bude se muset přizpůsobit tomu, že žijeme v blázinci.
Tak, ještěže ten den, v kterém jsem měla zůstat ležet a připažit, skončil a je už zítra, dneska:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Ještěžeužjednes:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *