Podnikatel Pitr si poposedí 5 let

a co on na to?V odvolacím jednání odsoudil v pondělí Vrchní soud v Praze podnikatele Tomáše Pitra na pět let vězení za krácení daně. Jeden z nejvlivnějších podnikatelů v České republice si tak definitivně odpyká trest za dvanáct let staré daňové delikty. Soudní senát pondělním rozhodnutím zmírnil původní 8,5letý trest. Tresty si vyslechli i další obvinění.

Pitr dnes na Frekvenci 1 v 17.00, cituji
” Když někoho soud soudí 12 let po spáchání údajného trestného činu tak je to bordel. V tom státě je prostě bordel. Já jsem měl spoustu svědků, kteří mohli potvrdit jak to ve skutečnosti bylo a mohli mi pomoct to všechno rozkrýt, ale už jsou všichni mrtví.”
Tak snad vzhledem ke všem okolnostem může být pan Pitr rád, že se mu těch 12 let podařilo přežít a jistě se mu to ještě nejméně 5 let určitě dařit bude:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Podnikatel Pitr si poposedí 5 let

  1. No těžko říct, možná se čekalo jak ty volby dopadnou:-), kdyby dopadly hůř/líp, tak by ho třeba zprostili viny:-))

  2. šibal jeden :-))no ale za 2,5 roku je venku, tak co.. zajímavé je, že najednou ho tak rychle odsoudili, když skončili volby takhle.. chmmm… že by úklid narychlo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *