06.06.06 – ďáblovo číslo

Před chvílí jsem si přečetla u MIKEho 82 o zítřejším možném příchodu Satana:-) a hned jsem si vzpomněla na svou oblíbenou Numerologii:-)Vlastně každého člověka, kterého poznám, se ptám na datum narození, abych si mohla vyplnit jeho numerologickou mřížku.
“Vidělas TOHLE? co tomu říkáš?” vrháme se pak na sebe s mou přítelkyní Károu, která je numerama stejně posedlá jako já, no a tak nad lidma, kteří disponují v mřížce třeba třema 555, nebo 222, nebo sedmi 1111111 už jen máváme rukou a konstatujeme ” No hrozné!” :-))
Taky víme, že pokud je něco opravdu hrozné, pak je to to, když se někomu v mřížce po součtu čísel z data narození objeví tři 666 -ďáblovo číslo. Říká se, že takoví lidé jsou v podstatě od narození prokletí, ale nikdy to není stejné a tak zatímco u větší či menší kumulace všech ostatních čísel můžete podle zásad numerologie odhadnout ” co který člověk obnáší” , v případě 666 se to odhadnout nedá, ale prakticky každý trojnásobně šestkový člověk ví sám v čem se mu celoživotně těžce nedaří.
Nic moc datum zítra, lidé, kteří se v pod tímto datem narodí, budou mít v numerologické mřížce jen 5 čísel, 2×2 a 3×6, budou citově závislí s ďáblovýma 666.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „06.06.06 – ďáblovo číslo

  1. Tak tím Tě nevyčerpám, to nevím, nejsem Satanista, takže tyto teorie jdou mimo mě:). Já jsem to spíš brala z hlediska těch čísel.

  2. :-))))))) Dekuji Ti za vycerpavajici odpovedi :-)))1. No teda, a vis ty, ze ja se dneska taky vzbudil ve 3, teda presne 2:56 bylo, to jsou mi veci …2. No, ovsem pak mi hlava nebere to, proc se na nej ceka, ze prijde, kdyz uz tu vlastne je …

  3. No Pavlíku, tak 1.) v ty 3 mě něco neidentifikovatelného probudilo, možná příchod Satana:-)). Na 7.45 jsem měla natažený budík, protože jsem musela přeparkovat auto, které jsem večer zaparkovala na firemním placeném místě firmy odnaproti, která to má předplaceno PO-PÁ 8-18 :-). Spala jsem mezi tím a potom:-)) 2.) Satan je přítomen stále, stejně jako třeba Bůh,či Budha ( ten je navíc ve všem) a realizuje se ve zlých lidech, třeba.

  4. Hmm, zajimave 🙂 A v case 06:06:06 to bylo jeste o 3 sestky vic :-))) Nebo to neplati? Hele Mod., mam takove dva majinke dotazecky, za jedna, kdypakzeto spis? Kdyz se divam na casy tvych prispevku, tak mam pocit, ze nikdy :-)), no, a za dva, jak se pozna, ze uz je tady? :-))

  5. No vidííííš cat, ta tvoje mřížka by mě zrovna zajímala:-))))))))))i když v tvém případě už jen z důvodů studijních:-)

  6. O důvod víc, proč o svém datu narození před Tebou hluboce mlčet a takticky přecházet, případně v kritickém případě se bránit podstrčením čísel válečných :o))))

  7. Ale pokud jde o ty 666, tak ono taky spousta lidí ze sedmdesátých let na tom není líp a nejen Ti narození 6.6.. Sem měla kdysi jednoho známého programátora a tem mi udělal prográmek, do kterého když se zadaly určité kombinace čísel, tak to vyplivlo datum narození. Bohužel jsem o něj přišla, teda o oba:-), stejně měl děsnou mřížku:-)), nicméně jsem se tak dozvěděla třeba to, že kombinace čísel v mojí mřížce, se v 20. století zopakovala jen 2x, což mi připadá hodně zajímavé.

  8. No, vzhledem k tomu, že se během dneška narodí v ČR počítám tak zhruba 300 lidí, tak to pro ně není zrovna moc uklidňující zpráva… :o(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *