STODOLNÍ

nový český fenomen ” Jako bys obletěl Zeměkouli za jednu noc”Stodolní ulice v Ostravě nebývala v nedávné minulosti moc zajímavá, normální šedivá hnusná ulice Ostravská plná Rómů. V dávné minulosti to tak ale nebylo, bývala to ulice plná vykřičených domů.
Co je “Stodolní” dnes? Čínská čtvrt? Město ve městě? Bronx nebo spíš Soho?
Stodolní má své hotely, zábavní podniky, hospody plné umělců.
Stodolní má taky nejen své policejní hlídky, ale má i své historiky, badatele, spisovatele, své novináře, má i své rádio Helax.
Stodolní navštěvují nejen místní chtějící se pobavit, navštěvují ji i známí sportovci, pořádají se sem zájezdy i poznávací, třeba se sem vypraví autobus plný architektů z celé republiky.
“Stodolní chybí už jen moře” říkají shodně všichni majitelé zábavních podniků a klubů ” protože ,kdyby tu bylo moře, lidi už by na dovolenou jinam nejezdili.”
A co Vy, už jste někdy byli ve Stodolní? Ne? Tak to jste ještě nežili:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „STODOLNÍ

  1. Ja uz taky zil, parkrat :-))) Na drink Topolanka mi to tenkrat bohuzel nevyslo, coz mne mrzi … jinak ulice je plna restauraci, hospudek, baru, barecku, asi 60 a dalsi se chystaji, v soucastnosti je ulice v rekonstrukci, takze nevypada nejlip, ale az bude hotovo, bude super … proste, budete-li mit moznost, urcite ji navstivte. A nezapomente, ze Stodolni nejvic “zije” v patek a v sobotu, pochopitelne, ze v noci. Ostatne, pokud nekdo nevi vocogou nebo to ma kapicku z ruky a chtel by aspon omrknout, co zde muze najit tu je odkaz na web – http://www.stodolni.cz/, najdete tam i virtualni mapu a muzete si jednotlive podniky prohlednout.

  2. Já ji sice na jednu strany mám z ruky a na druhou nemám, ale že by mě něco na ní lákalo chodit? Ne… děkuju…..(i když už jsem tam parkrát byla)

  3. Es fakt jo?:-)))tyjo:-)))) Drinky piju spíš červené nebo oranžové, ale nemuseli by mi je míchat příslušní pánové:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *