Jedna prdel na dvou židlích

aneb Paroubek má problém!Paroubek si myslí, že sociální demokracie by měli obsadit funkci předsedy poslanecké sněmovny.
Paroubek si taky myslí, že na tenhle post mají nárok, protože byli ve volbách druzí a nemá pocit, že by to ze strany ODS mohl být ústupek, kdyby se této funkce vzdala, třeba za důvěru vládě. Z této úvahy se dá dovodit, že v minulých volbách získala socdem 1. i 2. místo a proto má premiéra i předsedu poslanecké sněmovny. Socdem prostě tu funkci CHTĚJÍ, protože PROTO.
Pardon, předseda Paroubek tu funkci chce a v této souvislosti pak má problém:-), posty PPS a Premiéra jsou neslučitelné a v případě Paroubka by se tak stalo, že pokud by v nové PS usedl za předsednickou lavici, nemohl by ve stejné chvíli být ještě i Premiérem a on teď chudák malej neví co s tím, protože i kdyby si pro socany ten flek nakrásně svým milým pšístupem vydusal a dočasně by si tam socani někoho na chvilku posadili, někoho, kdo by si pak poposedl a uvolnil místo šéfíčkovi, mohlo by se milému neústupnému Paroubkovi stát, že by mu ty “škatulata” pak zbyteček (100) sněmovny už neústupně neodkýval:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Jedna prdel na dvou židlích

  1. Heleďte,když si byl schopen poradit i uslintaný a zbecherovkovaný Zeman, tak snad si poradí i Topolánek ( snad mu někdo poradí:-))) a když si neporadí on, snad snad v tom ODS někdo hlavu má!

  2. Ano, souhlasím, předčasné volby jsou jistě řešením. A budeme je opakovat do té doby, než se konečně podaří voliče otrávit natolik, že k urnám půjdou pouze stoupenci komunistů a nebude to 100:100, ale 150:50 pro KSČM:ostatní. Strany mezitím získají z našich peněz několik miliard na předčasněvolební kampaně… no a když budou moudré, tak je neutratí, ale rozdělí mezi sebe…

  3. Mod:teď jsi to řekla bezkonkurenčně.. typické komunistické jednání.. žít na dluh, co s dalšíma generacema, že? Tleskám…

  4. JKNení pravda, že se bi nelíbí jiné názory než mám já. Je pravda, že se mi nelíbí debilní názory, jako máš Ty. Kdo ty ( jak doufáš) předčasné volby zaplatí?? No jo vlastně, vy jste zvyklí soudruzi, že prachy se vyndávají z té velké bezedné díry.

  5. Vím, že mně smažeš, slibovala jsi mi to, neb se ti nelíbí jiné názory, než máš ty. Ale, Paroubek si to s proslovem pookakal, ponížil tím střed ( pozor, levice v parlamentu jsou puze bolševíci) a podle mého by měl z politické scény okamžitě odejít. V příštích, doufám předčastných, voleb , by měl národ dávat hlasy NEPARLAMENTNÍM stranám, jinak se těch, co o nás rozhodují, nezbavíme, hlavně ODSáků a bolševíků. Budoucnost patří slušnosti a lidkskosti, což ani socani, bolševíci, zelený, KDUláci či ODSsáci nejsou. Až si to přečteš, tak to asi smažeš. Přeji ti vše nej nej v životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *