Chtěla jsem to vyhodit? Tak jsem to prošvihla!

Stěhování se blíží, už, už je to na dohled:-(, nebo možná:-), protože toho bordelu všude už bylo DOST!” Už se to rýsuje” říkává můj muž, když se při stavění baráku položí první cihla, ale tohle se už rýsuje fakt. Už zbývá jen doobložit půl koupelny, kterou jsem obkladači otrhala a tudíž sehnat nového obkladače, ve středu přivezou okna, pak ještě podlaha v jídelně a prorazit díru do našeho původního bytu, ale, prostě už jsem začala s přípravama spočívajícíma v tom, že jsem si do všech koutů bytu nastavěla 3 druhy nádob. 1. nádoba k přenesení, 2. nádoba k uschování včetně obsahu, 3. nádoba -vyhodit.
Nádoby 1. nejsou ke zkoumání, nádoby 2. jsem uschovala, nádoby 3. se staly středem zájmu všech procházejících. Teda asi všech, Káru jsem neviděla, že by hrabošila, ale možná bude:-). nejdříve si ke koši sedl Adam a každou chvíli se ozvalo ” No mámo! tohle vyhazuješ?ty ses zbláznila!! COLA K OLYMPIÁDĚ V NAGANU? TENHLE OBRÁZEK? TUHLE KRABIČKU?” atakdále atakdále. Pak Adéla ” JÉÉÉ PRSKAVKY, MŮŽU SI VZÍT TYHLE RÁMEČKY? TENHLE OBRÁZEK? TUHLE SKLENICI?” vrrrrr, obsah košů se opětovně částečně rozložil po mém obýváku, oni si to totiž nikam neodnesou, protože tenhle doteď MŮJ OBÝVÁK, bude za pár dní JEJICH OBÝVÁK!
Dneska jel do Prahy Filip a obávám se, že dílo košové zkázy bude dokonáno, až si k nim sedne on. Jako bych to slyšela ” NO MONIIIII! ZBLÁZNILA SES? TENHLE DRÁT? TYHLE ŠROUBKY? TUHLE (příšernou) KRABIČKU PO BABIČCE?…………….”
No bohužel, bohužel, bohužel, v sobotu byly úplně plné popelnice:-(((

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Chtěla jsem to vyhodit? Tak jsem to prošvihla!

  1. Myslím, že je to všude stejné, pokud se člověk nenastěhuje “na klíč” :-))))))Teď, ačkoliv se stěhuju jen o 10 metrů vedle, se snažím vychytat všechny chybějící lišty předem:-))

  2. Mno, já vím přesně,kde kus nějaké lišty mnoho let chyběl a nikdo ji nepřipevnil, taky jsem ten kus vyhodila a zatím na to nikdo nepřišel:-)))

  3. Kamarádse stěhoval z paneláku, kde měl v jakési komoře minidílnu, a v ní mnoho krabiček. Jeho manželka následně trvdila, že ve většině v nich byl stejný obsah: kus nějaké lišty, sbalený provázek, několik šroubků nebo hřebíků a jedna součástka do čehokoliv. Ale kdo kdo ví, kde zrovna bude chybět kus nějaké lišty?

  4. :-))))))))))))))))) No já jsem taky velký sběratel,a le někdy zvátězí pocit, že co je moc, to je moc a když už zapomenu cože to vlastně bylo zavázané tím provázkem, který schovávám 20 let, tak ho pak prostě vyhodím:-))))

  5. Vyhodit cokolivje to nejjednodušší, pokud není přítomen dotyčný sběratel.V rodině jsem za sběratele já a za vyhazovače manželka, takže už jsem taky jednou při otevření popelnice kroutil hlavou “Kruciš, není to krabička s našimi snubními prstýnky?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *