“Nové zobrazovací jádro”

NIC MOCteda určitě není to jádro kompatibilní se všema používanýma stránkama, které tu běhají, některé totiž vypadají po úpravě dost divně a úplně nepřehledně.
Jádro mi taky změnilo barvy, ne stránek ale písma, což je docela fatální, protože když se Vámna modrém podkladu píše modrým písmem, je to docela o ničem:-). Taky komentáře se mi řadí opačně.
No, co už:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „“Nové zobrazovací jádro”

  1. To že máš komentáře “obráceně” je jedině dobře. :o) Protože když člověk čte článek, tak je přirozené, že ho čte od shora dolů a pak je pohodlné rovnou za článkem navázat ve čtení komentářů – prostě přečíst celou stránku odshora dolů.Vím, že se často používá opačné pořadí, ale mě přijde dost nepoholné číst článek odshora dejme tomu doprostřed stránky, pak si sjet až dolů a číst odspoda nahoru komentáře… :o/Jinak modrej text na modrym pozadí fakt není nic moc. Mě to taky způsobilo pár problémků, ale většinou jen samé drobnosti (například mi to píše nadpis, název rubriky a samotný text článku do jednoho řádku – prostě to neodřádkuje :o)).

  2. no tak mně se z “Celý článek” stalo “Cely clanek” jinak jsem nic nepocítil 😀 až na ty okamžitě dostupné, tedy zatím neexistující šablony 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *