Tak kdo to sakra natře?

Jak to tak zvenku prohlížím,prostě to chce natřít, myslím některá okna.
Jenže, kdo to zaplatí? Od rána tu lovím ve všech možných zákonech, vyhláškách, nařízeních vlád a jsem z toho tumpachová.
“Tak si nechám poradit!” sem si řekla a napsala jsem dotaz na Business centrum a to jsem si teda dala:-), teď mi chodí jeden upozorňovací mejl za druhým a všichni, kdo tomu evidentně rozumí stejně jako já, mi přeposílají linky na všechny možné zákony, vyhlášky a nařízení vlády, které už jsem dneska četla a k tomu připojují dva názory:
1. najitel
2. nájemce,
takže mohu s úspěchem konstatovat, že nejsem sama, kdo to neví:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Tak kdo to sakra natře?

  1. No ono je nějaké nařízení vlády, které vyjmenovává, co si musí ošetřovat sám nájemník a mezijiným je tam řečeno ” vnitřní nátěry” ovšem ne přímo v souvislosti s okny, prostě není tam napsáno “vnitřní nátěry oken”. Ve státních bytech taky platí obce jen nátěry zvenku a to ostatní si musí platit nájemníci, ale………….

  2. No muj selsky rozum mi rika, ze pokud jsem majitelem nejakeho domu, tak natreni oken je snad ma starost, ja zodpovidam za bezpecnost a stav domu, cili pokud hrozi shniti oken, musim, je opravit a natrit, nebo treba vymenit. Ale je fakt, ze u nas v druzstvu plati, ze druzstvo, jako majitel, financuje nater jen venkovni cast oken a najemnik vnitrni. Ale podle ceho to takhle delaj to nevim, mam dojem, ze podle nejake vnitrni smernice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *