Ten Rath teda nepřestane dělat bordel!

Ministr-neministr Rath se ještě evidentně snaží dohonit, co za těch pár měsíců nestih.Teď vydal novou vyhlášku, která nařízuje praktivkým lékařům setrvávat v ordinacích 7 namísto 4 hodin.
Nevím, který obvoďák pracuje 4 hodiny, ta moje je v ordinaci ve dnech pracovního týdne od 7mi ráno do 12ti a pak od půl 1 do půl 3, pak jezdí na návštěvy k pacientlům. Ve čtvrtek k nim jezdí dopoledne a ordinuje od 12.30 do 18ti.
Když si na něco vzpomenu k večeru, nebo se chci na něco zeptat a nechávám jí vzkaz na záznamníku, třeba v 6 večer, ještě se mi snad nestalo, že by telefon nezvedla když mě slyší. Už sice neordinuje, ale vyřizuje administrativní věci, dopisuje karty a účtuje pojišťovnám.
Znám ji zhruba 15 let a odhaduju, že pracuje v průměru nejméně 10 hodin denně a nemá ani vilu, ani mercedesa.
Co změní nebo vylepší taková vyhláška? No nasere doktory samozřejmě a změní snad jen to, že praktičtí lékaři omezí návštěvy u nemocných, protože budou nuceni trčet v ordinacích.
Milý Budho, děkuji Ti velice za to, že snad opravdu už brzy skončej, protože ještě pár takových idiotů na postech ministrů a měli bychom tu zpět plánované hospodářství se vším všudy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „Ten Rath teda nepřestane dělat bordel!

  1. Tak mam zhave novinky z obeda… pan ministr ma jeste cca 5 dalsich stavnatych vyhlasek :o)) asi se mame na co tesit.. nic konkretnejsiho nevim, radeji.. alespon budu jeste par noci klidne spat :o)

  2. Tak mam zhave novinky z obeda… pan ministr ma jeste cca 5 dalsich stavnatych vyhlasek :o)) asi se mame na co tesit.. nic konkretnejsiho nevim, radeji.. alespon budu jeste par noci klidne spat :o)

  3. Nejlepsi bude to zrusit cele a budeme chodit k sarlatanum a carodejnicim pro bylinky… :o)) Jojo, ministerske kreslo ve zdravotnictvi jen za trest…

  4. V tom zdravotnictví je už nadělaný takový mrdník, že to žádný normální člověk “vzít nemůže”, myslím to ministrování. Nevím, mám takový pocit, že by bylo množná pro začátek vhodné, nechat do toho malinko mluvit odborové svazy, tak jako je to v jiných resortech a ne proto, že by zdravotnické odbory měly nějakou sílu, ale proto, že by bylo možná fajn přihlížet k jejich názorům.

  5. Mno, ja naprotest proti Rathovi a pocasi chodim z prace domu driv! Ma pracovni moralka klesla tak hluboko, ze by snad nemohla byt hloubeji… ale nevim, cim to je vic zpusobene… A lekari se docela maji, mohou bytv ordinacich :o) pokud se stane minitrem zdravotnictvi Julinek, tak budu povazovana za terenniho pracovnika a nebudu mit ordinaci… nu coz, tak budu s klientama chodit ven, nebo do restauraci na kavicku.. :o)) clovek si asi nevybere, i kdyz Rath je vazne zlaticko…

  6. Marcony, Honzík už snad pracuje na něčem jiném, ale musím být trpělivá, když mi nikdo nechce žádný blog dobrovolně udělat:-(((((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *