SMSky

a k čemu tu vlastně jsou.Ačkoliv už se to tak ani mnohým z nás nezdá, tuhle vyfikundaci původně určitě někdo vymyslel za tím účelem, abychom si mohli sdělovat důležité podstatnosti, nemyslím ty osobního charakteru, myslím podstatnosti jakože jsme se zdrželi, že určitě dorazíme, že jsme ucpaní tam či onde, že překládáme pracovní schůzku na dobu pozdější, či naopak dřívější.
Druhá forma, trochu osobnější je třeba ” Nezapomeň koupit mlíko a chleba!” nebo ” Skoč prosím domů vyvenčit psa!” nebo ” Maruno zdržel sem se v práci……” ehm:-).
Ta další, třetí, osobnější forma jsou smsky nejoblíbenější, přicházejí po ránu, nebo před spaním, většinou se v nich píše
” Miluju Tě!”, nebo ” Dobré ráno (večer) lásko moje!”. Někdy taky chodí přes den, když se člověku zasteskne a z vlastní zkušenosti znám smsky tak osobní, že jsem při jednání na finančáku během 5ti vteřin úplně zapomněla, proč tam vlastně jsem.
Pokud k něčemu smsky rozhodně vhodné nejsou, pak je to hořekování nad rozlitým mlékam, k výčitkám obecně a pak také k výčitkám, které už nikoho nezajímají.
Je pak naprosto zbytečné vyměňovat si smsky s někým, kdo si SIMkartu ke které Vám sdělil telefonní číslo, dává do mobilu jednou, maximálně dvakrát denně a to většinou na WC nebo při venčení psa, protože nejste tak důležitý objekt zájmu, aby se Vám dostalo té cti, získat telefonní číslo běžně používané. To dožere obzvláště pokud Vám ” dobrou noc” chodí z toho WC třeba v jednu vnoci na Vaše telefonní číslo běžně používané.
Takže, používejte smsky hojně a to ke všem podstatným účelům, tedy k tomu prvnímu, druhému i třetímu, ta další rozhodně vynechte:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „SMSky

  1. Mne k napsání tohoto příspěvku inspirovala řada smsek, které před dvěma dny přes den a večer přicházely na mobil Káře a to od jakési ženy, která si evidentně spletla číslo. Prostě sada smsek střídavě plačtivých,vzteklých, protivných a nabroušených a ještě k tomu na špatné číslo!Pak se diví, že nikdo neodpovídá:-)

  2. Mod.: Ano, jinak řečeno, někdy hlava dobře ví, ale ostatní orgány si stejně dělají, co chtějí.

  3. astněkteré věci už jsou přečekané, někdy už není návratu, nebo třeba i je ale stejně víš, že vlezeš zase jen do bludiště nebo do nekonečného tunelu.

  4. No jo,mám teď neomluvené absence! :o) Je to nějak všechno na pytel.A člověk by se měl proplesknout a přestat čekat. Nač si ubližovat.

  5. No, buď ráda, že z toho WC chodí “dobrá noc”, a ne třeba aktuální zpravodajství! Mimochodem, zajímavé je, že vlastně i návštěva WC, i venčení psa má velmi podobnou podstatu… Máš pravdu, takové sms jsou na … ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *