Mám 3 ZOUBKY

a to dnes nemám ani narozeniny, ani svátek.

Fakt je, že většinou žádná přání nemívám, ani pokud jde o narozeniny, ani pokud jde o vánoce, natož o svátky.

Dávno tomu co jsme vynechali voňavky, ještě dávněji co zlato:-), ale pamatuju si na éru kávovarů ( takto jsem dostala třeba i 3 ročně), pak mobillních telefonů, fotoaparátů……,kouzlo tkví v tom, že předchozí kus je mi vždy odebrán, takže vlastně dochází k výměně:-).

Letos jsem přání měla, chtěla jsem Zoubka, tedy Olbrama Zoubka. Troufale malinkou sošku:-) nebo aspoň kachli. Dočkala jsem se výměny fotoaparátu a compu:-))), musím ovšem přiznat, že sehnat něco od mistra je svízel sama, prakticky nic už totiž neprodává a pokud vůbec něco vyrábí, pak pro výstavy.

Předvčerem jsem ale dostala mejl, že jsou k dispozici reliéfní zlacené hlubotisky, velmi typicky Zoubkovské a tak jsem si udělala  včera narozeniny a 3 jsem si koupila a dneska už je mám dokonce i doma a už jsem se kochala:-)

No a Vy, kdo byste taky rádi měli nějaké ZOUBKY, koukněte na www.artbohemia.cz, třeba u mne v blogu v odkazech, zadejte si Zoubek, prohlídněte atakdále. Jsou nádherné, i když jak dnes řekl pan doktor prodávající ” ty nejlepší už jsem vyzobala” 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Mám 3 ZOUBKY

  1. :o)))) Z Mo. to leze jako z chlupatý deky… Mo. bude vyvážet umění nejen za hranice, ale dokonce za vodu :oD

  2. :o) Ale zase s tou soškou nemůžeš lítat :o) S létáním má společný pouze létající prach, který se na ní bude usazovat :o))))

  3. no jo cat,jenžeza cenu toho vrtulníčku a jeho zdravotního pojištění, bych měla i tu 30cm vysokou cínovou sošku:-)

  4. Mo.No, vrtulníček či ufoun občas potřebuje nějakou tu korunu na akumulátor, náhradní díl, apod… zatímco zmuchlaný papír potřebuje jen rámeček a prachovku :o))) Z tohodle pohledu máš pravdu. Ale s vrtulníčkem i ufounem se člověk vyblbne… ten papír můžu zmuchlat leda do kuličky a pohazovat si s ním jako s míčem ;o)

  5. catkolikrát je investice do zmuchlaného papíru mnohem lepčí než investice do Ufounů, vrtulníčků, autíček a podobně:-) ,možná je to i lepší investice než do nemovitostí, teda v současné době už určitě:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *