Pan ministr Bublan je vlastně chudák:-(

Tak jsem dnes četla, že pokud jde o nepřiměřeně rychlou jízdu, vyjádřil se pan ministr poměrně jasně:-)

"Za rychlost jízdy on nezodpovídá a také ji nekontroluje, je to věc ochranky!", sledujete jo, zřejmě ani řidič nezodpovídá za to, jak rychle jede, prostě jede, dokud mu ochranka nesdělí " Jedeš moc rychle chlape!"

Ochranka nejezdí ve stejných autech se svými chráněnci, protože kdyby ano, nemohla by je chránit, kdyby se něco stalo, třeba kdyby po pani ministrovi někdo střílel, nebo tak něco. Je teda jasné, že NE JEDNO AUTO, ale nejméně auta dvě, možná tři, jela tou rychlostí 170 km/hod no a vzhledem k tomu, že pan ministr vůbec netušil kolik to řežou, zdá se býti pravděpodobné, že nikdo z ochranky řidiči netelefonoval, aby se ho zeptal " Hele, proč to tak řežem? něco se děje? někdo Vás honí? ", no, možná prostě řidič neměl handsfree a tak to nebral, aby nepřišel o 2 body:-)).

Pan ministr je vlastně chudák, má nejen nemožného řidiče, ale navíc ještě i neschopnou ochranku.

Tak a teď si zkuste představit, kdyby se takhle po jedné dálnici dala do pohybu celá vláda a prezident s auty ochranek, náměstci ministrů, poslanci, senátoři, policisté, dyť to by proboha museli vlastně pořád brzdit v tom levém pruhu, protože některé auto by mohlo jet třeba jen 165, nebo 160. No to by bylo ale hrozné, uznejte:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *