Přebabičkováno

Prostě na jeden den, moc babiček!

Dnes ráno mne probudila smska. TO miluju, když mi ráno chodí smsky, které mne probudí a píše mi třeba Aloe, že potkala kominíka a nemá knoflík.

Dnes ale psala Alenka a sice, že umřela babička, tedy její babička. No smutné je to, ale Alence je už 53 let a bojím se domyslet, kolik bylo vlastně babičce. Moje babička umřela když mi bylo 12 a ta druhá, když mi bylo asi 38 a to jsem si myslela, že to je rarita mít babičku tak dlouho. Ale, Alenka měla svou babičku velmi ráda a sdělená starost poloviční starost i v 7 ráno. Bůh babičku Alenky opatruj.

Odpoledne někdo troubí, pesy štěkají, jdu se podívat vo co de. Za branou dva chlapi a " Ano?" volám.

"Dobrý den" dí jeden z nich "je doma pán?" (miluju,když se mě někdo ptá, kde mám pána a nikdy si nepředstavím Pána prstenů, ale vždycky pána v ruce s bičem, kterým popohání otroky).

" Pán není doma."

" Ahaaaa a nevíte, jestli bude chtít ty kameny?"

"Ne, to nevím, pán o kamenech nic neříkal."

"Ahaaa, no já už jsem tu byl dneska odpoledne" vteřinová odmlka v které si mě přeměřil…….." a mluvil jsem s vašim vnukem a on říkal, že pán přijede kvečeru!"

"Ahaaaa." udělala jsem tentokrát já a šla jsem se dovnitř nad sebou vážně zamyslet.

Pro začátek jsem si udělala aspoň manikůru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *