Totální smrt

Takže by to chtělo spíš přidat rubriku Modona ofline, ale nerada bych to zakřikla, aby to tak už nezvostalo.

Totální smrt mne postihla a to nejen netová, vlastně vůbec ne netová, protože net by asi šel, kdyby ho tam to compovací zařízení pustilo, ale nepouští. Stroj tupě hlásí přes všechny prohlížeče, že mám chybu v "neznámém souboru" a to je těžký, protože když máte řešit někoho, koho neznáte, je to to samý, jako řešit někoho s kým nemluvíte. Vlastně to nejde, protože nevíte, co mu je.

Druhá věc je ta, že tady prší, jasně já vím, skoro všude prší, ale tady prší nejen tady, tady prší i sem a ne málo. První flek v předsíni "ha,ha", asi 10 fleků v kuchyni " no jo, nedá se nic dělat, až tu střechu dodělají, tak se to prostě vymaluje", ovšem když začala voda kapat večer v pokoji na parkety, už to nebylo ha ha, ale " vrrrr".

Večer jsem vymalovala s Károu šatnu, ale i ta mi posléze od stropu navlhla, do compu jsem kopla a televizi se mi taky přes ty nové vyfikundace nepodařilo pustit, prostě nepodařilo, a tak jsem si vyhrabala z hlubin jedné hromady čisté prostěradlo a ustala jsem si v nové ložnici tu novou postel, pustila jsem si tichounce rádio a šla jsem si nechat něco zdát.

Jestli se mi něco zdálo netuším, ale byla jsem 3x vzhůru z čehož napoprvé jsem nevěděla kde jsem, napodruhé už jo a napotřetí mě vzbudily shora sbíječky a tak jsem tam šla jim říct, že tu mám všude vodu a že mi to dost vadí, ale dneska jsem nekřičela:-).

Nu a tak jdu malovat koupelnu, tam strop jistí silný sádroš a ten to snad dolů nepustí:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *