Máte rádi anonymitu?

Já spíš ano než ne, i kdyžJe pravda, že mi spíš vyhovují malé hotely v kterých jsem třeba jedna z třistapadesátí než ty, v kterých jsem jedna z třítisícpětiset.

Jsou místa, kde by si nás lidí mohli pamatovat, třeba naše kadeřnice, kosmetička, pedikérka. Nebo lékaři, jak už jsem jednou říkala, mám ráda, když si ten člověk před mým vstupem aspoň přečte mé jméno z karty.

 Jéé vy už dluho nebyla a kde děti?" vítala mě minulý týden paní z bufetu v OBI.

 Sem myslel, že si děláš prdel!" komentoval to Adam, protože když jsem mu minulý týden říkala, že si mě ta baba pamatuje, tak udělal nějaký podivný gesicht.

 Jéé po kolikáté už tu pro tu barvu jste?", směje se za 20 minut  OBIová pokladní.

 Zdravím, máte tu u nás těch 499,- k dobru, říkal Vám manžel paní K.? ale nemusíte to vybrat ani hned ani najednou!" směje se na mě prodavačka v Roudnické dlaždičkárně.

 Dobrý den, už jsem Vás dlouho neviděla." Směje se na mě dneska mladá blondýnka v Penny, když jsme do sebe vrazily u Lípánků. Proboha kdo to je? A asi je to na mně vidět, protože  Já jsem pokladní se Sámy, vy už k nám vůbec nechodíte!" No, asi chodíme obě nakupovat sem:-)" odpovídám.

Jen vyjedu ven, řítí se ke mně další neznámá žena  Tak už nakoupíno?". Ježiši a kdo je zas tohle přemýšlím celou cestu zpátky! Ale už vím, je to žena ze sekáče kam chodím Gremlinům pro džínové laclové kraťasy!

V pondělí jdu k holiči, tak to jsem zvědavá, jestli si mě budou pamatovat i tam a nebo už jsem zapsaná jen ve stavebninách a obchodech se žrádlem a dětskýma hadrama:-(

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *