Tolik strupů v hlavě?

tak jsem byla dneska u kadeřnice a zas jsem o něco moudřejší. Akorát to teda moc nechápu.

Hned bylo jasné, jak jsem hlavově zanedbaná a jak nechápu ty věci co jsou trendy a jak už jsem asi vůbec dlouho nikde nebyla, natož v kadeřnictví, na to abych chápala.

Nechodím do kadeřnictví ráda, čas mi tam plyne příliš pomalu a vždycky mi vadily ty řeči co se v kadeřnictvích vedou. prostě utrpení. Dneska mi to připadalo jako balzám, protože za 1. mi někdo umyl vlasy v teplé vodě, čemuž jsem už odvykla. Za 2. tam nebyl nikde prach. Za 3. tam nepobíhali Gremlini ani Adam. Za 4. po mně nikdo nic nechtěl a nikdo se mě na nic neptal.  Čas ubíhal příliš rychle, ale kadeřnické řeči o ničem mi připadaly jako hladivý balzám.

Byla jsem tak v půlce kafíčka, druhého cíga a 2/3 procedůry, když přišla blond paní mého věku a na židli vedle se začalo odehrávat cosi o čem jsem už slyšela, ani nikdy jsem v praxi neviděla. Nastavované vlasy.

Paní vyprávěla o kadeřnici v  Letech, tedy v městečku Lety, nevím v jakých letech, která jí ty vlasy doposud už 4 roky nastavovala a zmínila se, že taková procedůra u té paní v letech trvá 7.5 hodiny. Tak to jsem užasla poprvé,protože sedět 7.5 hodiny u holiče, to bych chcípla. Podruhé jsem užasla, když paní sdělila kadeřnici, že má v hlavě asi tak 140 těch kousků. Všechny ty kousky se musí zhruba každé dva měsíce, když odrostou vlastní vlasy, odendat a posléze zase do hlavy přifařit.

"Neuvěřitelné" vydechla jsem nevěřícně, ovšem ta moje Lenka, která ten salón vede, pravila, že " tohle je přece úplně běžný a nechává si to dělat už skoro každej", skoro každej asi proto, že já zatím nee.

Pokud jde o kadeřnice, chápu, je to jejich práce, ale úplně fascinovaná jsem byla tou osobou se 140 kousky a tak jsem jí prolezla skoro celou hlavu.

Aby mi nebylo líto, tak moje Lenka vyštrachala 5 kousků střapců přibližně mé barvy a že mi to teda jako předvede v praxi, takže mám vzadu ve vlasech také pár implantátů, abych byla in.

Být in je teda zatraceně těžká práce Vám řeknu, protože ty věci v hlavě mě bolí a tahají a cítím je i když si tam nesahám. Když si tam pak sáhnu (nešetrně, což už se mi párkrát stalo a málem jsem si to vyrvala) mám pocit, že mám plnou hlavu strupů. Plnou hlavu pěti strupů, představa, že bych jich tam měla 140, tak to je konec:o))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *