Je to už hodně dávno,ještě jsem tehdy žila úplně jinde a kamarádila se s lidma od múziky.

Vzpomněla jsem si na ten příběh před týdnem a dneska se mi připomněl znovu:-)

Popíjeli jsme na nějakém večírku a kde se vzal, tu se vzal, zavítal trumpetista z kapely jedné zpěvačky, kterou určitě všichni znáte. Tenhle trumpeťák byl o nějaký ten pátek mladší než ta zpěvačka, ale nějakou dobu s ní přebýval v jejím domečku v jednom nejmenovaném městě. Byl to trumpetista dobrý a tak i žádaný a tak se občas stávalo, že měl angažmá i jinde, a taky občas jezdil nahrávat do jednoho většího nejmenovaného města.

Tak jsme byli všichni rádi, že ho vidíme, ale nedalo se nevšimnout si, že je nějaký přepadlý a tak " STALO SE NĚCO?"

"Ále….., no vlastně stalo, včera jsem se vrátil po šesté ráno domů, úplně tiše, abych nebudil M., jdu napřed do kuchyně nalít si něco k pití a v tom vidím oknem HA MÁME ASI  ZAHRADNÍKA!, jdu blíž k tomu oknu, abych si ho prohlídl pořádně a to byste nevěřili, on to jen v trenkách L.. Prostě přijedu domů a zjistím, že náš trávník už zalívá někdo jiný a ani jeden z těch dvou mi to neřek!. Tak jsem chvíli váhal, jestli tam mám vypadat jako cyp a nebo se sebrat a jít, no a tak sem radši potichu odešel."

Jak prosté, proběhla výměna, ale jeden z dvou původních akterů se to nedozvěděl včas, tedy tehdy, když se to dozvědět měl.

Blbé co?:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *