Rozešli jste se ?

Tak snad Vám to dopadne líp……

V americkém Denveru končí proces s Martinem Novotným, jenž je obžalován z vraždy své brazilské přítelkyně Any Elisy Toledové, která se s ním rozešla. Porota svůj verdikt může vyslovit už ve středu. Novotnému, který vypovídal v úterý, hrozí trest smrti.

U soudu se ukázalo, že Brazilku Novotný ubodal 74 ranami nožem, z nichž několik jich šlo do pravého oka. Uvedl to lékař James Wahe s tím, že podobné rány jsou vzácné.

"Vstala a já jsem ji zabil nožem," řekl soudu Novotný, který svůj čin nepopírá. "Už mě víc nechtěla. Nedokázal jsem si ji představit s někým jiným," dodal.(novinky.cz)

No, tak i tomu se říká láska vážení  " nechtěla mně a já si ji nedokázal představit s  někým jiným ", i když, není tohle spíš opocitu soukromého vlastnictví?

Soud nyní prý zkoumá, zda se se jednalo o vraždu v afektu a nebo o promyšlený čin, ale vzhledem k tomu, že pan Novotný předem vykopal u domu díru velikosti hrobu, o které sice obhajoba nyní tvrdí, že měla sloužit k zakopání předmětů dívky "aby mu ji po rozchodu nepřípomínaly" (zřejmě vlastnila i piáno), nevím nevím, zda ten "afekt" projde. Nakonec Novotný sám před soudem uvedl, že se o hrob jednat mělo:-(

Ponaučení i dnes máme, dávejte si pozor nejen na to s kým se rozcházíte, ale zejména na to, s kým vztah navazujete, protože pak už může být pozdě. Rozchodit se kolikrát nedá ani jedna rána, natož 74!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *