Modona není žádný pecivál:-)

Abyste si teda nemysleli jako, že furt jenom přenáším cihly a nebo trávím dny v obchoďácích:o))Ty fotky mi prostě nejdou, celkově:o(

Sotva se naučím s jedním foťákem, už ho nemám a stejné je to s těmi udělátky v compech a programy a ukládáním na blog a ve finále s připojováním k článkům. No to všechno dohromady to je taková kumulace problémů a můj mediální partner Honza na mě kašle:o(( No a tak ať jsem kde jsem, koukám na to, ale nefotím to, protože stejně nevím co pak s tím a povídat o tom, že jsem viděla strom, bez obrázku, divné. Ale dneska jsem viděla teda strom:o)) je tady kousek od nás, vysoká nádherná borovice s megaširokou korunou, taky je to chráněná památka! No, někdy ji vyfotím:o))

Takže, dnes jsem trávila den na Labi, ne u Labe, prostě na Labi.

Kousek odtud jsou Litoměřice a když jimi projedete směrem na Ústí, dojedete do obce, která se jmenuje Píšťany a v Píšťanech je u zatopené pískovny -nyní převelikého jezera do nějž ústí jedno z ramen Labe, krásná nová klubová loděnice

http://www.marinapistany.cz/kamera.htm

V té loděnici bydlí naše loď/ka/ička a je v ní taky mrňavá benzínová pumpa na molu nad vodou, No a tak jen odvážete loď, nastartujete, natankujete, projedete jezerem, nebo ho objedete kol vůkol, nebo ještě lépe objedete všechny jeho ostrůvky a širokým ramenem Labe vyjedete na tuhle krásnou velikou a úchvatnou řeku skoro až u vinic Velkých Žernosek a pak můžete dál a dál, třeba až do Ústí, Hřenska, Děčína, nebo třeba až do Drážďan, ale takhle daleko jsem dnes nebyla:o)

I blondýny byly s výletem spokojené, protože v jezeře je krásně čistá voda, skvělý přístup do ní a hlavně, mají dovoleno se tam koupat.

02

03

05

06

08

09

10

14

15

18

20

Tak takový den plný slunce byl dnes u nás u Labe a na Labi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *