Tak jak je to s tím hubnutím?

Celý svůj život buď špatně hubnu a nebo špatně přibírám, čímž chci říct, že jsem vždycky měla hubenější a tučnější období.A vždycky jsem hubla na nesprávných místech, ovšem i ta místa se mění a vždycky se mi zdají nesprávná.

Diety jsou prý nesmysl a můj nejmilejší nedávno říkal, že člověk hubne, až když se zadýchá, tak nevím, já se asi zadýchávám nějak málo:o)

Minulý týden jsem nutila tomíka pít pivo a on, že ne, že prej musí zhubnout a tak už pivo nepije 26 hodin a tak mu povídám to o tom zadýchávání, ale tomík na to opáčil, že on už se zadýchá i když píše propiskou na papír. Chápu ho, taky mne v jeho věku zadýchávalo i psaní:o))

Někteří lidé sportují, třeba někam jdou, myslím pěšky jako a ještě z toho mají případně i radost, což já nechápu, ale není to záležitost posledních let, toto jsem nechápala nikdy, i když………pravda, mívala jsem období, kdy jsem z nějakého důvodu kamsi pěšky šla, i 5 kilometrů třeba, na pláž v Bulharsku třeba, nic tam nejelo a když jsem chtěla být opálená úplně celá, skoro i s chodidly:o)), prostě jsem tam pěšky každý den jím musela a párkrát jsem tam šla i když bylo zataženo, bylo to odlehlé místo prostě:o)).

Taky ráda sportuju, třeba na závodech v autě, nebo na lodi a tak podobně, ovšem dneska dopoledne jsem se zastyděla a posléze se nad sebou i zamyslela a tak  před chvílí, když jsem jela do Roudnice (autem) na FÚ pro dodatky k formulářům a pak ještě na OÚ a do sámošky pro Ňuněcí kapsičky, zaparkovala jsem na náměstí jen na JEDNOM místě a oba úřady i sámošku jsem obešla úplně PĚŠKY. Bohužel jsem se nezadýchala.

Nu nevadí, tak jindy:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *