Odneste si ty kartáčky proboha!

a  čí vlastně teda jako jsou?:o)

Já znám svůj kartáček na zuby a přestože ho občas vyměním, rychle se zase seznámím.

V naší bývalé zelené koupelně měly bydlet kartáčky dva, protože Kára má na zubování svou koupelnu, ale nebyly tam dva, dokonce tam nebyly ani tři, těch kartáčků tam bylo tak 8 a já skoro pokaždé přemítala čí jsou a netroufala si je vyhodit. To je blbý, že jo, když ráno vstanete, sáhnete po svém kartáčku a on nikde:o). 

Čas od času mi z Prahy volal Filip, případně mi položil ten dotaz na chalupě " Který z těch zubních kartáčků je můj??? Nedalo by se nějak vyřešit, abych měl svůj zubní kartáček a abych ho poznal?"

Pokaždé mě to rozesmálo, protože on mi nevěří, že nevím čí jsou ty kartáčky, ani, že nevím kde je ten jeho, prostě mi to nevěří a já se mu nedivím, přece není normální, aby si k nám do koupelny chodilo čistit zuby tolik lidí a ještě si je tam nechávali, že! No a tak, když jsme tu koupelnu nechali za zdí, všechny kartáčky jsem hodila do koše, Filiipovi jsem znovu koupila nový a sdělila mu " Ten tlustý, zelenočerný kartáček je Tvůj, ten druhý světlezelený je můj a kdyby něco, tak ve skříni máš náhradní červenočerný!", tohle bylo v srpnu, ovšem máme říjen!

" Který z těch zubních kartáčků v koupelně je můj?" volá mi Filip z Prahy minulý týden. No to je snad zlý sen, pomyslím si a "Proboha, jak který, no ten zelenočenýýýýýýýýýýýýý!" 

"Ale………..tady žádný zelenočerný kartáček není!" odpovídá.

"Tohle už fakt není normální, aby člověk nepoznal po týdnu svůj kartáček…….!" mysllím si, no co už " Vem si proboha nový, je ve skříňce a je červenočerný!" směju se, jako!

Včera jsem přijela domů, jdu do koupelny, sáhnu po svém kartáčku a hle, ve sklenici s ním bydlí dva úplně cizí modré kartáčky, jeden světlejší, jeden tmavší, žádný zelenočerný tam není, ani červenočerný, jeden se jmenuje Nevadent a jeden Aquafresh ……….

no a tak "prosím Vás, fakt si ty kartáčky odneste, nebo je zase vyhodím!" 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *