Spáváte ve vaně?

Aneb k čemu bezpečnostní pásy?:o))Já to dělám dost často, hlavně doma, ještě v té bývalé temnězelené koupelně, pustila jsem si televizi, opřela hlavu, nohou se zapřela o protější okraj vany a spánek, někdy i velmi dlouhý spánek:-))

Sem tam mi někdo říká, že to nemám dělat, že se můžu utopit, ale, do koupelny mi moc lidí nechodí a tak nepředpokládám, že by mě někdo potáh za nohy, takže nevím, proč se topit, když tam tak hezky držím:o).

Včera tady bylo celý den příliš mnoho hluku, přibližně tolik, kolik dovede vyrobit 8 lidí, 4 pesy a 3 dělnicí / miluju čím dál tím víc ten tichý kočičí ksicht:o)) a tak jsem si kolem šesté večerní napustila v patře horkou vanu, lehla si do ní a ponořila pod vodu hlavu včetně uší a najednou, najednou bylo všude kolem božské ticho, tak krásné ticho, že jsem skoroponořená pod tou vodou usnula:o) a nebyl to žádný mikrospánek, niikdo nepřišel, nikdo mě nehledal, za nohy mě taky nikdo nepotáhl,voda stydla a já takhle spala nejmíň hodinu.

Takže jak vidíte, ty zapnuté bezpečnostní pásy v autě jsou opravdu, ale opravdu naprosto nepodstatné:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *