Dnes vnoci dokonce i z Velkého Jablka!

Potěšení vždy i na mé straně:-)Nedávno mi moje designerka maya zavedla přehled přístupů, občasný a tak své čtenáře i vidím" a to jak všechny z Čech, tak i z Moravy, ze Slovenska, tak i ty z Maďarska, Norska, Švédska, Finska a Dánska, Německa, Rakouska, Francie, Kanady, taky občasného čtenáře z Kajmanských ostrovů, Odolena Vody, Coloreda, i jiných Spojených států, Holandska, Řecka, nedávno se objevil i čtenář z Bukurešti:o)), prostě spousta přístupů za den, těch unikátních odkudkoliv rozhodně už vždycky přes 100 denně. Dnes v noci přibyl i čtenář z NY, který si nedělní noviny může koupit už v sobotu:o) (teda říkali to v Sexu ve městě).

Vždycky když vidím ty cizokrajné adresy, přemýšlím nad tím, v jaké řeči mě ti lidé asi čtou:o)) a proč nikdy nic neříkají, třeba o tom jestli a jaké už měli kafe,

jestli se chystají do práce a nebo už z ní přišli,

jestli je taky štvou šéfové a politici tam u nich doma,

jestli je teplo nebo chladno.

Takže Vy všichni, ať jste z kteréhokoliv koutu světa, ode dneška nemusíte používat odkaz vzkaz autorovi", neb někde vpravo  ( odkaz NAVIGACE, třetí shora -Mail) máte mejlovací adresu modonovskou seznamovací:o) a já slibuju, že se tam nejméně 1x za den zajdu podívat. No a ať mě čtete v kterékoliv řeči, pište prosím česky, případně polsky, v němčině klopýtám na minulých časech, anglicky rozumím jen dvěma slovům, italsky asi dvaceti a rozsypané čaje (ani ty poskládané do kostiček) mi nejdou vůbec!

A, budu se těšit:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *