Jsou místa, kam si nikoho poslat nemůžete

Ano, zacházím se svým zdravím hrozně:o)A většinou jdu k příslušnému lékaři až když  je prakticky s křížkem po funuse, tedy nejen jako na pravidelné kontroly, ale i když někde třeba prasknu, nikam s tím nejdu:o). Na některých kontrolách jsem měla být už před 4mi lety………

Je podzim a moje dýchací potíže se úměrně tomu zhoršily, i kašlání, krvácení z nosu, no, všechno to má souvislost s jakýmisi dutinami které mám, tedy, asi všichni je mají, ale ty moje nejsou prostě nejzdravější. Prostě já jsem schopna přechodit bez větších problémů i zápal plic:o(, což už jsem jednou udělala, ale zas tak špatné to nebylo:o)), nakonec lepší vinobraní se zápalem než nevinobraní bez.

Je podzim a tak jsem na svou velmi praktickou doktorku zakašlala do telefonu, tentokrát ovšem jen přes záznamník, připojila jsem, že jsem během jednoho dne málem 5x vykrvácela přes nos, z toho 2x ve spánku a poslala si Adama pro recepty, aby mi to usnadnili, přivezl rovnou léky a foukátka do nosu.

Neměla jsem čas tam jet, musela jsem se nechat opíchat, no jo, marně už druhý den přemýšlím, jak se to dá říct jinak, ale nedá:o).

Asklepion, znáte? Ne? No to je takové zařízení, myslím, že asi největší (mimochodem) dermatologické v Praze, možná i všude, a tam chodím už druhý rok se svýma mračivkama:o).

Myslím, že pokud chce být někdo zaměstnaný v Asklepionu, předpokládá se, že nebude mít, nebo je ochoten se zbavit, každé vrásky, případně jiných problematických záležitostí a každá potenciální vráska může být zřejmě důvodem k výpovědi, což chápu:o)).

Vejdete tam a proti všem co tam pracují vypadáte asi tak na 350 let, když pak odcházíte, tak na 348 nebo na 352.

To je tak, že asi před 2ma roky, když jsem po dovolené změnila kosmetičku, protože ta moje mě tam opravdu ale opravdu nasrala, tak ta nová, Lenka hned napoprvé pravila  Ty mračivky máte opravdu hrozné!", no to nemusela říkat, že jo, to jsem věděla, aby taky ne, když blbě vidím a pořád koukám do toho plexiskla nebo co to je. No a tak mě poslala TAM.

TAM říkali, že ty mračivky jsou teda hrozné" a že na to je dosavadní věda krátká a že jedině snad to zkusit pozastavit, no a tak to pozastavujeme, už druhý rok a nebudu Vám povídat dopodrobna jak a čím, protože byste se mohli leknout:o))), ale občas to prostě potřebuje opíchat.

Moje lékařka Klaudie tam tentokrát nebyla a tak přišla jiná, co nevím jak se jmenuje, ačkoliv jsem musela podepsat, že souhlasím s tím, aby na mě sahala.

Ty koutky máte hrozné…….." řekla na úvod a já řekla  A jéééééééje" a ona řekla  Tak já si to jdu namíchat a Vy zatím držte……….:o))))))no ten polštářek na koutku:o)", no a už byla moje:o)).

No a pak následovaly obvyklé rady

4 dny neslunit ( taky kde by)

2 nepobývat nad párou (nevařit:o))) což nehrozí)

4 hodiny nepředklánět

a pak přidala k tomu koutku ještě:

2 dny nekousat do jablek ( to nedělám nikdy)

2 dny nežvýkat žvýkačky ( to nedělám nikdy)

A já přidala  A smím se líbat? Smím kouřit? :o) 

Prý smím, po 2 dnech:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *