Celkem vydařený den

V sobotu se nám vyfakovala lednice, bohužel už je opravená, možná bohu dík, těžko říct.

Vyhlídla jsem si totiž stříbrnou, no ale ono je to jedno, stejně do ní skoro nic nedáváme.

Ráno jsem zavolala nějakému pánovi, ale říkal, že nemocných lednic je moc a že zkusí přijet mezi pátou a šestou a tak jsem se vrhla na vylepšování příbytku spočívající v maskování hrbolatých zdí a výrobě polotovarů věšákových zařízení, pak se mi dokonce podařilo proniknout i do tajů t1 a t2 elektroměrů a po několika měsících tak opsat jejich stav, protože je nutné je přepsat.

Pak jsem měla přikázáno zařídit dveře do koupelny a protože dnešní den byl ve znamení úspěchů, poměrně snadno jsem přemluvila Adama, aby semnou zajel nejen na PRE, ale taky kamsi k čertu kvůli těm dveřím, což byl dobrý tah, měl dobrou náladu a byla legrace, s výjimkou toho, že řídil mé auto, z čehož se mi nadělaly pupínky.

Na PRE do podatelny jsme podali cosi co jsme měli podat někam jinam, ovšem tam se nám nechtělo. PRE má ve Vršovicích 3 baráky velké jako hovado, ale podávat musíte někde jinde. S dveřma u všech čertů jsme taky moc nepořídili, protože čekat 3 měsíce a platit přes 11 tisíc za jedny debilní dveře do koupelny mi připadalo jako ukrutná hloupost.

V pět nepřijel opravář ale přítel Vilém a přivezl dozlatova zarámované Zoubky a taky megatěžkou kachli Zoubkovou, kterou pro mne vydražil, takže Vánoce jsem si už opravdu odbyla celé, protože tohle stálo pro změnu asi tolik, jako bych koupila krávu.

No a pak bylo šest a sedm a opravář nikde a jídlo díky teplu v lednici taky žádné a tak jsem si četla alespoň co píšou fňukny a pak taky podnikový Bulletin a bylo skoro 1/4 na 9 a ten dobrý muž lednicový nejenže přišel ale taky mě pochválil, že mi ten termostat vydržel 10 let, zatímco by měl vydržet jen 5, to mi udělalo opravdu radost a tak jsem si od něj koupila ještě i žárovku:-)

Na Óčku pěkně hrajou Ozzyho a Zeppeliny a Kravitze a já koukám po zdech a jak to tak vidím, budu muset převěšet všechno co jsem pověsila po 2 měsíčním přemýšlení kam to pověsit.

Taky dneska sundali lešení, takže už mi ve 3. patře nechodí ti cizí chlapi kolem oken, takže prostě všechno dobré, akorát tu tenzi mám teda ještě pořád, ale snad se to změní:-), no mám v tom bordel, chce to diář:-) 

P.S. Teď taky Eminema:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *