Jsou normální s těma narozeninama?

Každý slušný člověk má narozeniny v prvním pololetí roku, možná ještě lépe ve 2. čtvrtletí, najpozději pak v září. 

Ještě i ti Gremlini 12 a 13. října by šli, no ale považte co s lidma, kteří mají narozeniny v listopadu nebo v prosinci, prostě před Vánocema, nebo v lednu po Vánocích?!

V obchodem Mikuláši, čerti, sobi, adventní kalendáře, vánoční balící papíry, mašle a blahopřání, lidi nakupujou dárky na Vánoce a já od počátku listopadu usilovně přemýšlím co komu k narozeninám. A kdyby jednou, ale ne to ne, prostě pořád má někdo narozeniny!

Teď třeba Filip, sice jen hranatokulaté, ale i tak, vůbec netuším co k nim a jsou už v neděli a kdyby nebyly, ty věci co bych koupila, bych prostě už mohla zabalit do vánočního papíru:o).

Aby nebylo málo, tak za pár dní na to Adéla, nikdy si nezapamatuju kdy to je, jen matně tuším, že až za pár dnů, protože Adéla už není  Štír, ale Střelec ( taky nic obrovského:o))).

Tragedie jsou nakonec i svátky a je naprosto šílený nápad pojmenovat své dítě Adam" a ještě šílenější je, když to Vaše dítě nadělí jméno Adam" svému dítěti. Ten malý naštěstí ještě neví ani co znamená být Adam, ani to, že má svátek 24.12., ani to, že by měl k svátku dostat dárek (zato Matěj tuší, že když dostane dárek Adam, musí ho dostat bezpodmínečně i on), ale ten velký Adam zhruba od svých 4 let velmi zarputile trval na tom, že dárek k svátku musí dostat hned ráno, protože večer už by nevěděl co vlastně k svátku dostal.

Nu co naplat, nakupujte k Vánocům a já budu pokračovat v narozeninovém a svátkovém maratonu.

A Vánoce začnu slavit pravoslavně:o))  v období mezi 27.12 a 5.1. se totiž nakupuje skvěle, všude slevy a kromě pár Rusů a Ukrajinců prakticky žádní nakupující:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *