Včerejší večer 17. listopadu

byl plný klidu. 

Na 17. listopadu křížem krážem" jsem se dívala z vany a usmívala se nad myšlenou, že  TEHDY SE S NIMA MĚLO NĚCO UDĚLAT", jo, to jsem přece říkala už tehdy před těma 17ti lety, ale taky jsem se uspokojila tím heslem NEJSME JAKO ONI", nakonec, odpouštět je prý pěkné, tedy říká se to, nemám s tím moc zkušeností,  pokud se něco pokazí, většinou se snažím chybu aplikovat na sebe, protože odpustit sobě, není takový problém:o), ale chybu za komunisty teda přebírat odmítám a nic jsem jim neodpustila a ani nemám v plánu to dělat.

Na ČT 1 (asi) zatím probíhal Test národa, tedy našeho v porovnání s národem Slovenským, ale to jsem zahlídla jen letmo při přepínání, já trochu živím a tak i trochu přepínám a IQ testy si nedělám od doby co mě někdy v 91 předběhla asi o 10 bodů moje kokra Brita, nakonec k čemu jsou nějaké papírové nebo TV testy? Já mám ráda věci naživo a tak se testuju pravidelně od pondělka do pátku a o víkendech pak odpočívám. Testovat se se Slováky, by mě vůbec nenapadalo, jsou na tom jasně líp, to je jasný, kdyby ne, nezvolili by si znovu Mečiara, že:o)) Taky v tom křížem krážem" to moc hezky diagnostikoval mladý Šimečka :  Slovensko nepotřebuje žádné strany s ekonomickými nebo sociálními programy, úplně stačí, když má strana program nacinonální".

Z vany jsem vylezla prohřátá a rozmáčená, pokusila se zaplatit pár faktur a mé IQ se ukázalo nedostatečné už při platbě Pražské Plynárenské, ale nakonec co, byl státní svátek a to má můj qocient nárok spát stejně jako o víkendech, a pak jsem šla spát a bylo mi to všechno úplně fuck, úplně všechno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *