Jak Vám doma říkají?

Mně teda různě:-), možná už i hrůzně:-)) 

Zatímco Kára mi říká Mončo", což je DOST strašné, ale zase ne tak strašné jako třeba MONIKO, Adam mi říká mámo" nebo  mamu", což je taky dost strašné, ale zase ne tak strašné jako třeba mami" nebo "mamínko".

Když jsem byla malá s tím jménem to nebylo nic obrovského, protože tehdy se tak prostě nejmenoval nikdo a když to jméno vyslovila v porodnici moje máma, prý kdosi řekl  To zní jako Bohoušek nebo Dněprostroj!" Mně to tedy nepřipadalo legrační jakoBohoušek, ale naopak hodně tvrdé a pokaždé, když mi někdo řekl "MONIKO", tak jsem se děsně lekla v předtuše katastrofy a málokdy jsem se mýlila:o)

Můj tatínek mi říkával Monuško":o)), máma mi říká Moničko" , ale vždycky se leknu jakoby řekla  MONIKOOOO".

Jeden přítel mi kdysi říkal Mono" a někdy taky Stereo", tomík mi říkával momo"(než se zkazil:o)), taky už jsem byla Nika" i Niki":o))), ale většina lidí v posledních letech mě oslovuje Modono", Mod", nebo Mo" a na  MONICE" se časem nějak otupily hrany a dnes se mi to oslovení už nezdá tvrdé, ale spíš hodně osobní.

Filip mi taky říká Mo nebo Modonko, ale nejčastěji mi říká Mucíku" (čímž tedy nakazil i tomíka),ovšem co se tůhle nestalo!

Takhle v pátek večer po Ještěrším korálkovém jarmarku přijedu k Labi, usednu ke stolu s kafíčkem a začnu z vlasů vymotávat sluneční brýle ( odpoledne svítilo slunce) a v tom, Filip povídá Zlatu ( to on si tak povídá se Zlatem nahlas):

 Hele Barbie se zamotaly vlásky do brejlí!"

No a tak teda nevím, není to už moc jako?:o)))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *