Salát? Taštičku?

Protáhnout ven tím okýnkem? 

Já ráda McDonalda, chutnají mi cheesburgery, chipsy, cola, taštičky, saláty, omáčky, zmrzlina s lentilkama, kuřecí nugety i křídla když jsou a velmi často ty nezdravé fastfoodové, nadnárodní věci jím. Bohužel, je to tak:o)

Většinou je jím v autě, takže je kupuju jako drajvr a bohužel nejčastěji na začátku D8 u OMW a tam je ten nechutný chlap.

Moje objednávky v různých jednoduchých zařízení jsou rovněž velmi jednoduché a kromě drobných obměn vždycky stejné. U Číňanů kuřecí nebo vepřové Kung-Pao s rýží, nebo křupavou kachnu, v pizzeriích pizzu se šunkou, sýrem a pálivýma papričkama, když špagety tak boloňské.  U McD doublecheesburger meny s Colou lehkou, nebo ty nugety s omáčkou barbekjůů, semtam salát se šunkou a vejci, v létě zmrzlinu s lentilkama, nikdy kávu protože se pokaždé spálím, většinou vím co chci a umím to i říct:o).

V kukani u D8 sedává často obrejlený nesympaťák a vždycky když ho vidím už zdáli, chystám se na něj, ale marně, pokaždé mě dostane.

Náš dialog vypadá pokaždé naprosto stejně, nějak takto:

Dorý den/večer, dám si d.ch.menu s Colou ligt, to je všechno, děkuji." A podávám do okénka kilo

Dobrý den/večer, ano, dáte si taštičku?"

Kdysi jsem poděkovala a odmítla a pak znovu a znovu a znovu, nyní už jen sveřepě mlčím se stovkou v ruce, ruku v okýnku. On nedbá

 Salát?"

Zarputile mlčím

 Nějaký dezert?"

Dál mlčím.

Zmrzlinu?"

Vr

Kávu"?

Megavrrrr.

Pravdu povědíc nevím kam až by zašel, v 90% to nevydržím a vypěním už po dezertu, většinou po zmrzlině, kávu jsem byla schopna vyslechnout snad jen 2x a spustím, protože jinak se nedá:  Asi chci jen TO co jsem řekla a jak vidíte platíííím! Kdybych chtěla ještě něco, tak si řeknu! Když Vám podávám 100,- Kč, znamená to, že budu platit 99,- a NIC VÍC!!"

Já se musím zeptat." odpoví mi pokaždé s naprostým klidem brejlovec

Nikde není napsáno, že já Vám musím odpovídat!" odseknu pokaždé já " A Vy nemusíte čekat až řeknu NE, když platím!!!"

Marný boj a tak když vidím v budce brejlovce, jedu dál a na chalupě si namažu chleba se sádlem.

Dnes tam nebyl:o) a jako vždycky, když tam není, objednala jsem si své menu, podala do okýnka kilo a posunula se dál k výdeji. Někdy jsem tak šťastná, že tam není, že si jako bonus koupím kafe, abych se mohla spálit:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *