To je furt piš, piš, ale sakra kdy?:o), natož básničky!

Včera se mi po dlouhé době podařilo být v Praze tak, že jsem mohla na plánovaný mejdan a dokonce tam nejet autem, protože jsem předtím ani pak už nemusela nic dalšího, ale tohle se mi stalo po hodně dlouhé době.


Když jedu do Prahy, vytvořím si takový pracovní itinerář, že nemám čas ani si jít koupit boty, tedy věnovat se úkonu  koupit si boty ", a nebo se o něj nějak připravímTak třeba včera, to jsem ráno zaspala, prostě jsem se probudila o 4 hodiny později než jsem chtěla a do půl hodiny jsem měla odeslat mejlmo smlouvu, kterou jsem musela předělat. Samozřejmě jsem byla úplně zpitomělá a vlastní poznámky, které jsem si do ní večer předtím udělala, jsem nechápala. Naštěstí byla doma Kára a tak mi vyhledala po zásuvkách potřebné podklady a optala se
"Můžu Ti ještě nějak pomoct?"

Teď bych se potřebovala vysmkrat!" odpověděla jsem tupě.

Pak k nám vlítli Gremlini, všechno podrobili a později pomatlali brokolicí a když už mi bylo úplně jasné, že takhle nic z odpoledne nestíhám, napustila jsem si vanu a gremlini-negremlini, šla  se koupat. Adámek se svíkl, vyšplhal po mozaice, vlezl ke mně do vany a, patrně tušíce, že nestíhám, jal se mi holit levou nohu.  No  průprava to není špatné, protože spolu za 3 týdny jedeme k moři, nicméně doufám, že to z dvorních traktů nikdo nefotil, protože bych mohla skončit ve vazbě třeba s Čunkem nebo i jinými delikventy:o)

Ale pak byl večer a Fama a famózní večeře a Mojita plná tříště a já bez auta a Ještěrka je blázen a borůvka ještě větší a co je úplně nejlepší, tak to, že i přes ty náplasti mi všechno děsně chutná:o)), no nevadí, skočím si před dovolenou 2x-3x do solárka, tmavá zeštíhluje:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *