Valentýn ne nebo ano?

Jistěže ano, proč ne:-))

I přesto, že si na různé významné dny nijak speciálně nepotrpím, nevadí mi nic co je neškodné a netraumatizující  a naopak to může být i milé a pak, kdyby se mnozí lidé k sobě chovali hezky a mile alespoň v tenhle den, bylo by na světě třeba líp a veseleji. 
Nemůžu říct, že bychom u nás doma "slavili" Valentýna, ale taky nemůžu říct, že děláme, že neexistuje, taky nakonec proč:-)
Pochybuju, že někdo živý zná jedinou, rovněž živou ženskou, které by neudělalo radost, když dostane kytku, cokoliv v čem jsou bombóny nebo jiné jídlo, případně třeba pusu, nejlépe pak všechno dohromady:-). A jestli se taková ženská najde, pak to tvrdí proto, že to tvrdí " ten její" a nebo je to Váš kolega z práce:-)
Když jsem dnes ráno vyšla ze dveří bytu, padl můj pohled na dveře sousedů, za nimiž bydlí můj syn, polepné mnoha červenými plastickými lesklými srdíčky a hned jsem se začala usmívat, vypadalo to totiž mile a tak jsem odpoledne koupila za tu výzdobu Adéle převelikou červenou Valentýnskou čokoládu:-). 
A moje Valentýnská bilance? Dostala jsem srdíčkovou smsku,dřevěnou skříňku s třemi šuplíčky, dřevěné srdíčko, M s kamínky, přifouknutou pusu,vajíčko s překvapením ( byl v něm průhledný lachtan co má vevnitř hrací kostičku), oběd, a podpis:-))
Každopádně jsem se díky dnešnímu dni zasmála 312x namísto 280x a vo to de přece:-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *