Tak problém ten je v Itálii!

No to samozřejmě chápu, ale……….

Tak jsem se dnes vypravila doplatit letenky. Jedu na dovolenou hnedle, neříkala jsem to? No nevadí, tak prostě jedu na dovolenou a dnes jsem si chtěla doplatit letenky, objednat a zaplatit auto atakvšelijakpodobně. Jedu i přesto, že buteo mi onehda říkal, že nikam nepojedu, protože jsem normální česká buchta, které je nejlíp u compu:-))))
Centrum jsem objela kvůli parkování asi 8x ( a když jsem po šesté projížděla Vodičkovou, už jsem měla nutkavý pocit projet pěší zónou na Václavák:-))), ale ani ťuk a tak jsem nakonec opět skončila u Národního divadla, kde se aspoň jedno místečko vždycky najde a pak pěšmo takový kus jako bych tam šla z domova:o)
Jako obvykle, let mi odložili o 8 hodin, ovšem nakonec člověk musí být rád, že se to dozví už 14 dní předem a ne až po odbavení na letišti vrrr.
Připočítat dětskou sedačku do zápůjční ceny auta byl pro program obrovský problém a tak to nakonec trvalo asi hodinu než jsme to za pomoci 5ti slečen spočítaly ručně.
No a došlo na placení a " Máte neplatnou kartu." sdělila mi s úsměvem slečna Denisa.
"JAK neplatnou??" divím se a prohlížím datum na kartě 4/07 "Přece je únor!".
"No to nevím jak neplatnou, píše TO, že je naplatná!"
Volám do banky, protože mám takovou tu věc-osobní bankéřku, která se rovněž diví, ale při tom prověřuje, nic nezjišťuje a slibuje, že do 5ti minut zavolá, pak se ještě ptá " Nemáte sebou náhodou nějakou jinou kartu?", no sakra mám, ale nechci z ní platit!.
Uplyne 20 minut, bankéřka nevolá, za mnou fronta a karta se stále tváří stejně neplatně a tak rezignuju a vyndávám tu z které jsem platit nechtěla. Projdu celým centrem, na parkovišti platím zbytečně další započatou hodinu, kterou bych nezapočala, kdyby ta karta nebyla neplatná a konečně volá bankéřka " Já se moc omlouvám, musela jsem to zjišťovat až na centrále a odtamtud to museli prověřovat (asi ve Vesmíru), bohužel, problém je v Itálii, takže nenaděláme s tím nic!".
"Ale, já proboha nemám účet v Itálii!" namítám nesměle, ovšem bohužel, nenaděláme s tím nic, protože ten problém kvůli kterému nechce moje platební karta vydávat moje peníze na mém účtu v Praze, tak ten je prostě v Itálii:-)))))))))))))))))))))))
 
P.S. Ofšem pozor, k letenkám mi přibalili šampóny v pytlíku, patrně proto, abych si mohla za letu umýt vlasy i přesto, že s šampónem v lahvičce se na palubu nesmí! Navíc je na tom pytlíku napsáno, že šampón  "je vášnivě červený", takže teda no nazdar:-))
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *