Ty voooole, Ty si magor!

říkává mi občas Alenka…………Do kadeřnictví mě celý život nikdo nedostal častěji než jednou dvakrát za 5 let protože jsem netrpělivá, vadí mi kdekoliv sedět dýl jak půl hodiny a nesnáším kadeřnické kecy.

Na kosmetice jsem byla poprvé před deseti lety, bohužel, ale tak jako tak tam nejdu častěji než jednou za ¼ roku, ne že by to nebyla věc příjemná, ale jakmile si lehnu, okamžitě usnu a to nemám ráda. Jednak mi vadí usínat jen tak před cizíma lidma a druhak pak vůbec nikdy nevím co mě stálo těch 600,-.

Manikůru si dělám sama a pokud jde o tu zadních tlapek, té se podvoluju až posledních pár let, ale ráda, protože uznávám, že časem se vyskytují věci, které už člověk sám nevychytá a každý by si toho měl být vědom, protože vzhled sebekrásnější a sebedražší boty se dá zkazit olezlou patou.

Do 30ti jsem nepoužila jiný krém než Niveu, na opalování pak Indulonu. Nenatírám se žádnými oleji ani mléky ani běžně, ani před a ani po opalování.

No a když se něco pokazí definitivně, něchám to vyměnit:o)

Mám kamarádku Alenku. Alenka bydlí na vesnici, čímž chci říct pouze to, že bydlí a vesnici a ne, že by chodila v zástěře a šátku na hlavě dojit krávy nebo okopávat brambory. Alenka totiž náhodou, když jde okopávat brambory, jde na to v džínách:o)

Alenka prodělala v životě mnoho velmi zásadních a vážných nemocí, ale bere život tak optimisticky, že ji nikdy žádná nezdolala, co ji znám slýchávám  Narkózu ne, z té se už napočtvrté neproberu!"

Alenka chodí k holiči, na kosmetiku i manikůru zadních tlapek prvidelně každý měsíc už desítky let protože o sebe prostě dbá, nicméně pokaždé, když mě slyší vyprávět, nebo mě uzře čerstvě po některé z mých generálek, pokaždé řve  Ty vooooole, Ty si magor!"

Jsou to tak 3 měsíce, obědvaly jsme spolu a u cigárka mezi hlavním chodem a moučníkem Alenka povídá   Musím Ti něco říct! Skončilo mi stavební spoření….." ( ááá, pomyslela jsem si, tak co to bude? okna jsou vyměněná v celém baráku, koupelna se předělávala předloni, kuchyň taky, nábytek v obýváku vloni,  že bychom" zastřešili ten bazén:o)))?) ….. ten lifting se dělá v narkóze? Jako celkové ? Se bojím, že bych se neprobudila!".

Zalapala jsem po dechu a to hodně  Cožetopovídáš?jaklifting?jakoTylifting?? No jistěže v narkóze:o)))) No počkej, to myslíš vážně???"

No myslela to vážně, dokonce se byla voptat u mistra Měšťáka, kde jí řekli, že 58 tisíc a že na to má ještě 10 let čas, ovšem, kdo by si nechal dělat takovou věc v 65 letech:o). Zalapala jsem podruhé při představě, že by Alenka dala 60 tisíc za nový gesicht.

Dnes jsem byla za Alenkou ve Vinohradské na plastice, abych ji s omotanou hlavou vzala na kafe a cigáro k sobě do auta. Z narkózy se probudila a ušetřila 30 tisíc:o). Než vykouřila svoje tři během desti minut, vylíčila mi všechny včerejší dojmy, postěžovala si na špatnou nemocniční stravu a dozvěděla jsem se, že ta paní co s ní leží na pokoji ( a vypadá úplně normálně) a je jí 52 si nechala udělat nové prsa.

Típla tu svou třetí a že pude, protože bude oběd :o))), já si zapálila druhou a povídám

 Jo, rozhodně ses rozhodla dobře, botox ani žádná výplň by pro Tebe řešení nebylo."

Alenka si otevřela dveře a obrátila ke mně svou ofáčovanou hlavu  Botox mi napíchala doktorka do čela v listopadu a docela dobrý."

Zalapala jsem potřetí CožeTysisnechalanapaíchatdoksichtubotoxsidělášprdel???!!!".

Doprovodila jsem Alenku k výtahu a cestou zpět k autu jsem přemýšlela nad tím jakýže jsem to já vlastně magor.

U vrátnice jsem za parkování zaplatila místo obvyklých 10ti 12,- Kč, od Nového roku prý podražili. Tak se vlastně nedivím, že paní ředitelku včera ministr vyrazil.

Vlastně už se asi nebudu divit ničemu:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *