No ale víte, kde sou ty ostrovy?!

Sou u Afriky pani!

Dovolená se přiblížila už skoro úplně na dostřel a já jsem prakticky připravena. Kufr mám, plavky mi půjčila Aloea a v úterý ráno jsem vyházela na stůl obsah šatny a rozdělila věci na více a méně letní, ty méně jsem zase naskládala do šatny, ty více jsem nechala mimo, abych z nich v sobotu dopoledne vyseparovala ty, které patří do kufru.

Dnes jsem šla do České pojišťovny u Labe pojistit malého Adama, zničení letadla ta pojistka sice asi nepokryje zcela,  ale nevadí, každá pomoc dobrá:o)

Ona Cestujete v rámci Evropy?"

Já Ano."

Ona Kam?"

Já Na Kanárské ostrovy."

Ona  Ale, to není Evropa paní, víte kde jsou Kanárské ostrovy?"  

Já Ano."

Ona  Pani, ale ony jsou na úrovni Afriky a ne Evropy!"

Já  A víte, kde má Amerika Hawai :o)?"

Ona  Nebojte já zavolám a zjistím Vám, kde jsou!"

Já  No mně to zjišťovat nemusíte, zjistěte to sobě:o)"

Neuvěřila, ale zjistila si to na nějakých vyšších místech:o), ale jestlí ví, kde mají tu Hawai, to mi neřekla:o). Je fakt těžké žít, byť jen přechodně, v oblasti, kde jsou kufry sezónním zbožím a Kanárské ostrovy jsou Afrika.

No nic, smlouvu jsme uzavřely a aby se měl Adámek ještě líp, koupila jsem mu na cestu pleny, teda spíš kalhotky, protože opravdu nevím, co se dělá v situaci, kdy Adámek volá šulá,kaká" a na tabulce svítí červený nápis  PŘIPOUTEJTE SE A NEKUŘTE!", ovšem Filip mě večer dostal dotazem  A jak ho z toho pak dostaneš ven?". Přiznávám, nevím, když nůžky sebou nahoru brát nesmím:o).

No a tak ještě zítra a pak už  http://www.palmoasis.com/  a fakt už těšym:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *