Počasí dělá KOLO KOLO

aneb 8 dní v domečku Teletubies

Lála je celá překvapená, Lála je celá překvapená, všechno je nějak jinak i přesto, že to vypadá, že věci jsou na svých místech.
Atlantik je tam kde býval vždycky a večer ho bývá o kousek míň než za dne, na březen je ale v daném místě nezvykle teplý ( zhruba jako v listopadu), na rozdíl od nezvykle chladného vzduchu ( zhruba jako v listopadu).
Španělky včera vytáhly zimní bundy a holinky a sluneční brýle bylo dobré si nechat na očích kvůli vzduchu plnému drobounkých zrnek písku.
Nevím kolik stovek nebo tisíc let bude trvat než budou lidé ve střední Evropě chodit i v prosinci na boso a na lyže se bude jezdit do Afriky, ale momentálně to vypadá tak, že pokud si chce člověk na dovolené zalyžovat a koupat se v moři, měl by se vypravit na Nový Zéland, tam to snad mají ještě všechno v cajku.
No a tak jsem zase zpět, je tu větší zima než jsem doufala a po týdnu konverzace v jazyce teletubies budu muset oprášit řeč dospělých. Každopádně, kdyby mi šly jen trochu líp ty jazyky světovější, zpáteční letenku bych ráda nechala propadnout.
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *