Přemýšlíte nad koupí nového auta?

Pak při výběru nezapomeňte na důležitý aspekt – sex na zadním sedadle! 

Podle ankety nejmenované britské pojišťovny v které odpovídalo 4000 respondentů, což lze považovat za slušný vzorek, se sexu v autě věnuje 68% lidí, 10% pak dokonce vyzkoušelo i sex za jízdy. 6% přiznává, že při sexuálních aktivitách vozidlo poškodili, ale ani 1% takto poškozených" se neobrátilo na pojišťovnu s žádostí o likvidaci škody. No prosím, je to mnohem bezpečnější než používat automobily k ježdění:o).

Za jednoznačně nejlepší pro sex na zadních sedadlech britové vyhodnotili Volvo Estate ( nemysleli dotazování spíše na sex v kufru?)

	Volvo Estate V 70.

na dalších místech se pak umístily tyto modely: 
2. Mercedes Benz Sprinter Van
3. VW Camper Van
4. BMW 3 série Saloon
5. Ford Escort
6. Audi TT
7. Land Rover Discovery
8. Porsche Carrera
9. VW Golf
10. Ford Focus

No tak nevím, ani v jednom z těchto modelů jsem nikdy ani nejela, takže nemohu posoudit, nicméně v tom Volvu se to asi myslí vleže:o)

Nedávno mi říkala jedna moje přítelkyně, že třeba Octávie je pro sex naprosto nevhodná, protože má nízko střechu, ovšem to asi myslela v sedě, jak je to v Octávce se sexem ležatým, se jí musím zeptat.

A teď mě jen tak úplně mimochodem napadlo, vozí sebou Kamio v autě nějaký igelit?:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *