Pošli to dál!

Právě jsem se dodívala na moc hezký, i když smutný, film.Helen Hunt, Osment a Cevin Spacey ve filmi o tom, že život bolí. Ne, je na hovno, jak říká to 12ti leté dítě, které se naží změnit svět unikátním projektem, který by měl udělat svět lepším.

Ten nápad je založený na tom, že každý člověk pomůže 3 lidem, každému z nich o tom řekne a vybídne ho  Pošli to dál" a ono to funguje bez ohledu na to, jestli je vybraný člověk běžný člověk, alkoholik, feťák, nebo jenom obyčejný srab. Funguje to, i když to tak zpočátku nevypadá, protože každý člověk ochotně příjme pomoc, ale, že ji musí vrátit a jak to udělá, ho mnohdy napadne až najednou, někdy, prostě ve chvíli kdy narazí na člověka potřebného, vzpomene si, že to udělat musí, prostě proto, že to dluží.

Někteří lidí se totiž bojí, žijí ve svých zaběhlých pohodlných životech, mají strach na tom cokoliv změnit i prostě se bojí a tak nechají svůj život takový, aby byl na hovno.".

Máme tu nový měsíc, 1. duben a tak, zkuste to poslat dál a není to apríl:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *