Ko operativně zlikvidovaná

totálně, tak to jsem já!V pátek mi likvidátorka pojišťovny zaslala email v kterém mi sdělila, jakou částkou zlikvidovala škodu po velké vodě.

No, napřed jsem se zasmála, pak jsem se dotázala jestli si dělá legraci, protože to co vyčíslila, neodpovodá ani polovině nákladů na polovinu zvniklých škod, které jsem jí opakovaně doložila.

Dnes mi odepsala, že legraci si nedělá a že jsem tupec, který nesmyslně zasílá 14 dní různé doklady a prohlášení, protože jsem někdy kolem 20.4. podepsala protokol při její návštěvě, že provedla likvidaci a tímto jsem údajně se svými nároky skončila.

Dále mi dnes sdělila, že pokud vůbec vznáším nějaké nároky, je mou povinností pořídit fotodokumentaci…………..

A tak se ptám, nač myslíte, že pojišťovny disponují živými likvidítory, kteří se dostaví prohlédnout škodu, přičemž si nepovšimnou obřích sušiček na vysoušení promáčených prostor, přehlédnou hromadu matrací nasáklou desítkami litrů vody a z místa škody si sami nepořídí fotodokumentaci?

Z jakého důvodu pojišťovny nedisponují počítačovými programy do kterých by zanesly údaje typu  zdi cihlové, omítnuté, malba", podlaha – parkety – beton – linoleum",  škoda způsobena vodou- vichrem- ohněm" , aby se poté, po odkliknutí klávesy enter" objevila na monitoru částka k vyplacení?

A ještě jedna perlička, pojišťovna  prý neřeší, kolik té vody bylo, je úplně lhostejné, zda vylejete na podlahu vody kbelík, vypustíte z hadice na podlahu jednu pračku a nebo tam té vody vypustíte cca 900m3, škoda která Vám vznikne spočívá stále v tomtéž – pojišťovna zaplatí vymalování!.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *