Co se dává k narozeninám Myšákům?

Když slaví nějaké "kulatiny" mí přítelé, už to obvykle nebývají padesátiny.

A protože já jsem na žádnou vysokou školu nikdy nechodila, vlastně jsem nikdy nechodila do žádné školy:o), mí přátelé se nerekrutují ani ze školních škamen a aul, ale z různých zájmových skupin. Třeba "pěkní chlapi" – je jedna z nich", nebo "chytří chlapi" – to je spíš skupinka, nebo pak "pěkní a chytří chlapi"- ty znám 3:o)), z toho jeden se semnou moc nepřátelí, s druhým se nepřátelím já, nebo třeba muzikanti. S mou nejlepší přítelkyní Danulkou se znám od kočárků našich dětí, což už bude 28 let, svou další nejlepší přítelkyni Káru znám z toho kočárku, takže taky 28 let a s s jejich manželem a tatínkem Láďou se kamarádím od školky,.
Myšák je muzikant a znám ho skoro celý svůj život, nejméně 35 let to je co znám jeho i jeho manželku Danu, kterou má pořád jen jednu což chápu, protože druhá tak skvělá a tolerantní žena na světě není.
Myšák je trumpetista a blahé paměti hrával s Maruškou Rottrovou a Špinarkou, s tou ještě když měla Pavlíka a něco zpívala. Mařenka i Věrka už toho moc nezpívají, ale Myšákovi to troubí pořád skvěle i přes to skoro kulaté životní jubileum.
Takže Myšák má narozeniny a já dilema, protože nevím co se Myšákům k takovým narozeninám kupuje.
Myšák píjával celý život 1. ligu a tak nevím, zda má ještě játra a slinivku, protože jsem ho už pár let neviděla. Taky kouřil, ale to jen 2. ligu, aby mu zbyl dech do trubky.
Trubku mu asi taky kupovat nebudu, ani dusítko, aby si to špatně nevysvětlil, a představa, že bude stačit, že jsem přijela 400 km neuspokojuje ani mne:o), i když vzhledem k tomu, že se očekává návštěva něco mezi 50 a 100 gratulanty, možná by se jeden dar-nedar ztratil.
Kdyby Vás něco napadlo, sem s tipy a kdybych se po víkendu dlouho nevracela, nezoufejte, prostě tam bude příliš mnoho mých nejrůznějších celoživotních zájmových skupin:o)
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *