Řekněte nám KDO je Anička

a my Vám řekneme kDE je! 

Rodina Maurevých se zdá zralá jako případ pro  CIA, nebo to možná je CIA, nebo nechápu.

Podle hodnocení Klokaní  psycholožky a psychiatra je Anička na vývojové úrovni 4-5 letého dítěte. Není zvyklá příliš používat dolní končetiny, nemluví, svět si prohlíží zpod svého kloboučku vraženého do obličeje, zbytek obličeje má vnořený do svého medvídka. Pokud jde o oblečení je zvyklá na dupačky"( ani jsem nevěděla že se takové oblečení vyrábí i pro 13ti leté děti). Anička příliš neraguje na podněty zvenčí, Anička vlastně nereaguje na nic kromě svého medvídka a možná na svou maminku".

Sousedé prý Aničku nikdy neviděli chodit, maminka" ji vždycky nosívala na zádech.

Kromě nošení Aničky se maminka" zabývá sekretařením. Studující rozvedená sekretářka s platem 15.000 měsíčně. Kromě pronájmu domku platí ještě nájem a poplatky za služby ve státním bytě v centru Brna, všechno dohromady kolem 20ti tisíc.

Aničku osvojila, takže na ni nepobírá ,možná kromě přídavků, žádné dávky.

Sestra maminky" pracuje v nějakém zařízení pečujícím o děti, jaký má asi plat? Dost vysoký na to, aby mohla sponzorovat sestru a její 3 děti? Sestra maminky" je jakýsi odborník pro práci s nezletilýmii dětmi………Víte co studovala maminka"? údajně speciální pedagogiku…….., no nazdar!

Špatně sociálně orientovaná Anička s atro………svaly, úbytkem svalstva dolních končetin, se vypařila z Brněnského Klokánku větracím oknem hned první noc. V pokoji po ní zůstaly její nezbytné rekvizity, klobouček a medvídek, zato si ovšem sbalila kartáček na zuby a další toaletní potřeby………….. Policie ČR Aničku, která by zřejmě byla stěží schopna dojít dál než dva bloky, hledá, hledá a nenachází. Anička je ztracená stejně jako můj dopis.

Na závěr reportáže přichází zajímavá otázka reportérky Novy, kterou klade policistovi do telefonu :  Je Anička zařazena do programu na ochranu svědků?"

Otázka je to samozřejmě řečnická, na takové otázky se přece neodpovídá:o).

Věc se má prostě tak, že až poté co se dozvíme KDO je Anička, dozvíme se i to, KDE je.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *